قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > یک زن ۶۳ ساله به جرم ۱۹ سال فروش اجناس سرقتی در eBay به زندان محکوم شد-اخبار IT

یک زن ۶۳ ساله به جرم ۱۹ سال فروش اجناس سرقتی در eBay به زندان محکوم شد-اخبار IT

یک زن ۶۳ ساله اهل تگزاس به جرم فروش کالاهای سرقتی در سایت eBay به مدت ۱۹ سال، به ۵۴ ماه حبس و پرداخت ۳.۸ میلیون دلار غرامت محکوم شد.

به گفته وزارت دادگستری آمریکا، «کیم ریچاردسون» ۶۳ ساله، ساکن دالاس، در دزدی سریالی بین ایالتی به ارزش چند میلیون دلار از آگوست  ۲۰۰۰ (مرداد ۱۳۷۹) تا آوریل ۲۰۱۹ (فروردین ۱۳۹۸) دست داشته است. در آن زمان بازرسان فدرال اظهار داشتند که وی به سراسر ایالات متحده سفر کرده و کالاهای سرقت شده را مستقیما از طریق سایت «ebay» فروخته است.

ebay یک زن ۶۳ ساله به جرم ۱۹ سال فروش اجناس سرقتی در eBay به زندان محکوم شد اخبار IT

600x120 Digiato 1 یک زن ۶۳ ساله به جرم ۱۹ سال فروش اجناس سرقتی در eBay به زندان محکوم شد اخبار IT
290x290 یک زن ۶۳ ساله به جرم ۱۹ سال فروش اجناس سرقتی در eBay به زندان محکوم شد اخبار IT torob8415485 یک زن ۶۳ ساله به جرم ۱۹ سال فروش اجناس سرقتی در eBay به زندان محکوم شد اخبار IT

دادگاه هنگام صدور حکم این شخص متذکر شد که به خاطر فعالیت‌های گسترده متهم در سراسر کشور و طی سال‌های متمادی شناسایی کلیه قربانیان این سرقت تقریبا غیرممکن است.در این اطلاعیه آمده:

او با استفاده از ابزارهای سرقت شده، دستگاه‌های امنیتی فروشگاه‌ را از کار انداخته، کالای دزدیده شده را داخل کیسه مشکی بزرگ پنهان کرده و از فروشگاه خارج می‌شد. «ریچاردسون» در فروش اقلام سرقتی در اینترنت و همچنین ارسال و بسته‌بندی آن‌ها دست داشته است.

خریداران طی مدت ۱۹ سال، چیزی حدود ۳.۸ میلیون دلار به حساب‌های مختلف «ریچاردسون» در پی‌پال پول واریز کرده‌اند. سرویس مخفی آمریکا و FBI این پرونده را بررسی کرده و «بلیندا بیک»، دستیار دادستان ایالات‌متحده از ناحیه جنوبی تگزاس، او را تحت پیگرد قانونی قرار داد.

«ریچاردسون» در ماه دسامبر ۲۰۱۹ (آذر ۱۳۹۸) به جرم خود اعتراف کرد و قرار شد تا به مدت ۵۴ ماه در زندان ایالاتی به سر ببرد و حکم او با سه سال آزادی تحت نظارت ادامه پیدا کند.

یک زن ۶۳ ساله به جرم ۱۹ سال فروش اجناس سرقتی در eBay به زندان محکوم شد

کپی رایت:
منبع مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *