قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > هواوی آماده باز کردن درها و توضیح روندهای کاری برای رفع تردیدها است-اخبار IT

هواوی آماده باز کردن درها و توضیح روندهای کاری برای رفع تردیدها است-اخبار IT

مدیر واحد ایتالیایی هواوی در مراسم افتتاحیه «مرکز امنیت سایبری» در رم اعلام کرد که این شرکت قصد ترک بازار ایتالیا را ندارد. وی همچنین اعلام کرد که شرکت آماده است تا با ارائه مستندات داخلی و نشان دادن فعالیت‌های خود، ضمن شفاف سازی فعالیت‌ها، نسبت به اتهامات وارده از خود دفاع کند.

مدیر واحد ایتالیایی هواوی معتقد است موضوعی برای پنهان کاری وجود ندارد و هواوی درها را باز گذاشته تا فعالیت‌های داخلی و مستندات موجود شرکت مورد بررسی قرار گیرد. با چنین رویکردی غول فناوری چینی اثبات می‌کند که فعالیت‌هایش برای امنیت ملی آمریکا و سایر کشورها تهدیدآمیز نخواهد بود.

huawei4 هواوی آماده باز کردن درها و توضیح روندهای کاری برای رفع تردیدها است اخبار IT

600x120 Digiato 1 هواوی آماده باز کردن درها و توضیح روندهای کاری برای رفع تردیدها است اخبار IT
marto opz3 1 هواوی آماده باز کردن درها و توضیح روندهای کاری برای رفع تردیدها است اخبار IT 320 320 هواوی آماده باز کردن درها و توضیح روندهای کاری برای رفع تردیدها است اخبار IT

مدیر هواوی ایتالیا اعلام کرد این شرکت آمادگی لازم جهت  باز کردن درب‌‌های شرکت به روی همه را دارد تا نشان دهد فناوری‌ مربوط به توسعه تجهیزات ایجاد شبکه‌های 5G هیچ گونه تهدید امنیتی را به دنبال ندارد. «لوئیجی دی وکسیس»، مدیر واحد ایتالیایی هواوی در مراسم افتتاحیه مرکز امنیت سایبری در رم اعلام کرد:

«موضوعی برای پنهان کاری نداریم و همه فعالیت‌ها و اطلاعات را در دسترس قرار می‌دهیم تا از فشارهای سیاسی موجود خلاص شویم.»

ایالات متحده آمریکا به ایتالیا و دیگر متحدان اروپایی نیز اعلام کرده بود که استفاده از تجهیزات هواوی در شبکه‌های نسل پنجم می‌تواند تهدید و خطر امنیتی به همراه داشته باشد. هرچند هواوی چنین اتهاماتی را رد می‌کند ولی در اثر همین اتهامات، طی یک سال گذشته مشکلات بسیاری برای غول فناوری چینی به وجود آمده است.

Huawei vs USA هواوی آماده باز کردن درها و توضیح روندهای کاری برای رفع تردیدها است اخبار IT

مدیر واحد ایتالیایی هواوی در ادامه صحبت‌های خود اضافه کرد:

«زبان از توضیح چنین موضوعی قاصر است که كشوری به بزرگی ایالات متحده، با اتهامات بی اساس و پایه قصد پرونده سازی و تخریب کشور دیگری را دارد و چنین رفتار لجام گسیخته‌ای از خود نشان می‌دهد.»

دی وکسیس در ادامه اعلام کرد که علیرغم همه فشارها، هواوی قصد ترک کردن بازار ایتالیا را ندارد. این شرکت حتی در نظر دارد در زمینه انرژی، محصولات بیشتری را به سبد محصولات خود در ایتالیا اضافه کند و این موضوع را در دست بررسی قرار داده است. دی وکسیس درنهایت اعلام کرد: «باتوجه به شرایط فعلی، بسیار بعید است هواوی از بازار خارج شود.» باید ببنیم درنهایت موضوع اتهامات وارده به هواوی به چه سرانجامی خواهد رسید.

هواوی آماده باز کردن درها و توضیح روندهای کاری برای رفع تردیدها است

کپی رایت:
منبع مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *