چهارشنبه , 28 اکتبر 2020
قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > ولوکوپتر و خطوط هوایی ژاپن در پی ارائه تاکسی هوایی تا سه سال آینده-اخبار IT

ولوکوپتر و خطوط هوایی ژاپن در پی ارائه تاکسی هوایی تا سه سال آینده-اخبار IT

شرکت آلمانی ولوکوپتر در قرارداد با یک ایرلاین ژاپنی به دنبال بهره برداری تجاری از تاکسی هوایی در ژاپن تا سال ۲۰۲۳ است.

ولوکوپتر (Volocopter) که پیشتر تاکسی هوایی خود را با موفقیت در دبی، سنگاپور، فنلاند و آلمان آزمایش کرده است، توجه‌اش را معطوف ژاپن کرده و در قرار داد با «شرکت خطوط هوایی ژاپن» (Japan Airlines) از بهره‌برداری تجاری از تاکسی هوایی در این کشور در سه سال آینده خبر داده است.

ولوکوپتر می‌خواهد بوسیله تاکسی هوایی ۱۸ ملخه و تمام الکتریکی خود مسافران را بدون انتشار آلاینده‌ها و در مدت زمان کوتاه‌تر نسبت به سفرهای زمینی در شهرهای شلوغ جابجا کند. تاکسی هوایی این شرکت به گونه‌ای طراحی شده که توانایی حمل بار یا حداکثر دو سرنشین را تا مسافت حداکثر ۳۵ کیلومتر با نهایت سرعت ۱۱۰ کیلومتر بر ساعت دارد.

600x120 Digiato 1 ولوکوپتر و خطوط هوایی ژاپن در پی ارائه تاکسی هوایی تا سه سال آینده اخبار IT
torob8415485 ولوکوپتر و خطوط هوایی ژاپن در پی ارائه تاکسی هوایی تا سه سال آینده اخبار IT 290x290 2 ولوکوپتر و خطوط هوایی ژاپن در پی ارائه تاکسی هوایی تا سه سال آینده اخبار IT

Volocopter and Grab team up to test air taxi service in Southeast Asia feature ولوکوپتر و خطوط هوایی ژاپن در پی ارائه تاکسی هوایی تا سه سال آینده اخبار IT

شرکت خطوط هوایی ژاپن اوایل سال جاری میلادی در ولوکوپتر سرمایه گذاری کرد و حال این دو شرکت با عقد قرارداد جدید در پی گسترش همکاری‌ها و ارائه راهکارهای حمل و نقل هوایی در شهرها و استان‌های ژاپن هستند.

یکی از اهداف شرکت ولوکوپتر ارسال تجهیزات پزشکی به مناطق دور افتاده بوده و هدف بزرگ‌تر آن ارائه خدمات نوین حمل و نقل هوایی برای حمل مسافران و بار است. ولوکوپتر بوسیله این قرارداد از تخصص ایرلاین ژاپنی در زمینه امنیت هوایی بهره خواهد برد و در همکاری با مقامات شهرها و استان‌های ژاپن و شرکت‌های محلی، تقاضا برای تاکسی‌های هوایی را ایجاد کرده و البته باید موانع سفت و سخت در مسیر تاکسی‌های هوایی را از میان بردارد.

هدف نهایی ولوکوپتر و شرکت خطوط هوایی ژاپن «بهره‌برداری تجاری از تاکسی هوایی در ژاپن در سه سال آینده» اعلام شده است.

ولوکوپتر و خطوط هوایی ژاپن در پی ارائه تاکسی هوایی تا سه سال آینده

کپی رایت:
منبع مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *