چهارشنبه , 28 اکتبر 2020
قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > ویجیاتو: ۱۰ نکته برای اینکه در Among Us به یک قاتل مرگبار تبدیل شوید-اخبار IT

ویجیاتو: ۱۰ نکته برای اینکه در Among Us به یک قاتل مرگبار تبدیل شوید-اخبار IT

vigiato 600.100 ویجیاتو: ۱۰ نکته برای اینکه در Among Us به یک قاتل مرگبار تبدیل شوید اخبار IT

اگر در جریان نیستید، در بازی Among Us بین ۴ تا ۱۰ بازیکن می‌توانند کنار هم باشند و بین ۱ تا ۳ نفرشان نیز خائن یا ایمپاستر (Impostor) هستند. در حالی که خدمه بی‌گناه باید در مپ بچرخند و وظایفشان انجام دهند، ایمپاسترها باید بدون لو رفتن، خرابکاری کنند و خدمه را هم بکشند. وقتی که یک جلسه اورژانسی برگزار شود یا یک جسد کشف شود، بازیکنان با یکدیگر بحث و بر سر بیرون کردن یک بازیکن بحث می‌کنند. اگر تعداد خدمه با تعداد ایمپاسترها برابر شود و یا یک عامل خراب شده در زمان تعیین شده تعمیر نشود، ایمپاسترها برنده می‌شوند.

ایمپاستر بودن اصلا کار ساده‌ای نیست و یک بازیکن خوب باید مخفیانه کار کند، مکانیک‌های بازی را خوب بلد باشد، و مهم‌تر از همه، یک دروغ‌گوی ماهر باشد. در این راهنما، به ده نکته مهم می‌پردازیم تا بتوانید به مرگبارترین و خطرناک‌ترین ایمپاستر Among Us تبدیل شوید.

تظاهر کنید در حال انجام وظایف هستید

1 28 e1601306432192 ویجیاتو: ۱۰ نکته برای اینکه در Among Us به یک قاتل مرگبار تبدیل شوید اخبار IT

اولین قدم برای تبدیل شدن به یک ایمپاستر تراز اول، تظاهر به انجام وظایف است. تنها خدمه واقعی می‌توانند وظایف را انجام دهند، پس سعی کنید هنگامی که بازیکنان دیگر نزدیک هستند جوری رفتار کنید که انگار دارید کارتان را انجام می‌دهید. برای این کار، نزدیک یکی از وظایف بایستید و همان جا منتظر بمانید. به تسک بار بالا و سمت چپ صفحه دقت کنید؛ بهتر است وقتی «کارتان را تمام کنید» که آن نوار کمی پر شده باشد تا بتوانید ثابت کنید که واقعا کارتان را انجام داده‌اید. بسیاری از بازیکنان در اوایل بازی مشغول انجام این کارها خواهند بود، پس فرصت‌های زیادی خواهید داشت.

حواستان باشد که چندان عجله نکنید. با این که اکثر وظایف بیشتر از چند ثانیه طول نمی‌کشند، باز هم بعضی‌هایشان هستند که بیشتر طول می‌کشند. اگر یک کار طولانی را در دو ثانیه ول کنید، یک بی‌گناه باتجربه به شما مشکوک خواهد شد. پس یاد بگیرید که هر کار چقدر طول می‌کشد. در ضمن از وظایفی که قابل رویت هستند هم دوری کنید، چرا که آن‌ها را نمی‌توانید الکی انجام دهید.

بازیکنانی که بی‌گناهیشان ثابت شده را زودتر بکشید

2 27 e1601306562315 ویجیاتو: ۱۰ نکته برای اینکه در Among Us به یک قاتل مرگبار تبدیل شوید اخبار IT

این که نمی‌توانید آن وظایف قابل رویت را فیک کنید معنی‌اش این است که وقتی یک بی‌گناه آن کار را در مقابل بقیه بازیکنان انجام می‌دهد، بی‌گناهی‌شان ثابت می‌شود. اگر ایمپاستر باشید و بازیکنان بخواهند بین شما و آن بازیکن رای دهند، قطعا به شما رای می‌دهند و بازی را می‌بازید. به عبارت دیگر، آن بازیکنانی که بی‌گناهیشان اثبات شده را باید هر چه زودتر بکشید.

وقتتان را با کشتن سایر اعضا تلف نکنید، چون در ادامه بیشتر مورد شک قرار می‌گیرید. اما بی‌کله هم عمل نکنید؛ اگر با یک خدمه باتجربه طرف باشید، شاید آن‌ها از دور مراقب یک بازیکن اثبات شده باشند و منتظر باشند شما خودتان را لو دهید. با خرابکاری کردن در کشتی، آن بازیکن را گیر بیاندازید.

همانند اعضای خدمه رفتار کنید

3 25 e1601306444695 ویجیاتو: ۱۰ نکته برای اینکه در Among Us به یک قاتل مرگبار تبدیل شوید اخبار IT

حرف بزنید، رای بدهید و تهمت بزنید، درست عین وقتی که جزو خدمه هستید. درباره مکانی که در آن قرار داشتید روراست باشید، و زیادی تهاجمی عمل نکنید. اگر بی‌دلیل یک بند بگویید که «آبی ایمپاستر است!» بازیکنان اتفاقا به شما مشکوک خواهد شد. حتی اگر بتوانید یک بازیکن بی‌گناه را بیرون بیاندازید، در ادامه توجهات به شما جلب خواهد شد.

اگر خدمه فکر کنند شما در بازی تازه‌کار هستید، احتمال کمتری برای مشکوک شدن به شما خواهند داشت. بعضی اوقات در چت بنویسید که «به کی رای بدم؟» یا «نام اتاق را بلد نیستم» تا در نقش فرو بروید. اما اگزجره نکنید. اگر زیادی تاکید کنید که نوب هستید و شروع به التماس کردن برای بیرون افتادن کنید، قطعا در فضا سرگردان خواهید شد.

سرنوشتتان را به دست سایر بازیکنان نسپارید

4 24 e1601306457601 ویجیاتو: ۱۰ نکته برای اینکه در Among Us به یک قاتل مرگبار تبدیل شوید اخبار IT

سعی کنید خودتان آغازگر مکالمه باشید، پس صبر نکنید تا اوضاع خراب شود. بعد از یک قتل، از یک بازیکن دیگر بپرسید که کجا بوده و چه کاری انجام می‌داده. اعضای خدمه همین جوری به یک دیگر تهمت می‌زنند، پس کار مشکوکی انجام نمی‌دهید. البته زیادی زود این کار را انجام ندهید تا توجهات به شما جلب نشود.

این قانون وقتی که یک نفر کار کثیفتان را دیده باشد حتی مهم‌تر هم می‌شود. اگر یک بازیکن دیگر شما را نزدیک یک جسد یا حتی هنگام قتل دید، قطعا قرار است به شما تهمت بزند. پس فورا به او تهمت بزنید یا موقعیتتان را توضیح دهید. مثلا اگر صورتی قبل از گزارش دادن، شما را هنگام نزدیک شدن به یک جسد دید، بگویید که کار صورتی نبود چون هر دویتان با هم وارد اتاقی شدید که جسد در آن جا بود. اگر صورتی به شما تهمت زد، شما اول از همه خود را توضیح داده‌اید و قابل اعتمادتر به نظر می‌رسید.

«مثلا» به خدمه کمک کنید

5 17 e1601306467350 ویجیاتو: ۱۰ نکته برای اینکه در Among Us به یک قاتل مرگبار تبدیل شوید اخبار IT

طبیعتا شما می‌خواهید اعضای خدمه یکدیگر را بیرون کنند. اما در اوایل بازی، باید سعی کنید قابل اعتماد به نظر برسید. یک راه خوب این است که هوای یک بازیکن دیگر را داشته باشید. مثلا بگویید که «من صورتی را هنگام انجام یک کار دیدم، او بی‌گناه است» تا قابل اعتماد به نظر برسید. اگر شانس داشته باشید، آن بازیکنی که کمک‌رسانش بودید کارتان را به یاد خواهد داشت و احتمال کمتری برای ایمپاستر بودن شما در ذهنش خواهد داشت.

همچنین، شاید عاقلانه باشد که یک بازیکن بی‌گناه را از حذف شدن نجات دهید. اگر جوری رای دهید که آرا بین دو بازیکن بی‌گناه تقسیم شود، کسی حذف نمی‌شود و راند بعدی باز هم درباره آن‌ها خواهد بود. خدمه وقت خودشان را تلف می‌کنند و خیال شما هم راحت می‌شود.

در جمع بکشید

6 12 e1601306477256 ویجیاتو: ۱۰ نکته برای اینکه در Among Us به یک قاتل مرگبار تبدیل شوید اخبار IT

وقتی حداقل چهار بازیکن در یک مکان ایستاده‌اند و یکی‌شان می‌میرد، تشخیص قاتل می‌تواند بسیار سخت باشد. شما به عنوان یک ایمپاستر باید از این فرصت استفاده کنید.

حالا چجوری چند بازیکن را در یک جا جمع کنیم؟ وقتی جمعیت حاضر کمتر می‌شود، پیدا کردن یک مکان شلوغ هم سخت‌تر خواهد شد. اما در اوایل بازی، مثلا می‌توانید راکتور را خراب کنید. با خوش‌شانسی، چند بازیکن می‌توانند در یک نقطه جمع شوند تا آن را تعمیر کنند. تظاهر کنید که شما هم می‌خواهید در کنار آن‌ها راکتور را تعمیر کنید، چند ثانیه صبر کنید تا همه کارشان را شروع کنند، و سپس ضربه‌تان را بزنید. یادتان نرود که ادای سورپرایز شدن را در آورید!

از ونت‌ها برای کشتن استفاده کنید

7 10 e1601306488352 ویجیاتو: ۱۰ نکته برای اینکه در Among Us به یک قاتل مرگبار تبدیل شوید اخبار IT

همانند نکته قبلی، می‌توانید با خرابکاری‌های خود خدمه را از صحنه جرم دور کنید و جلوی گزارش شدن جسد را بگیرید. می‌خواهید از طریق ونت چند نفر را بکشید؟ داخل یک ونت منتظر قربانی‌تان بمانید، سپس بپرید بیرون و او را بکشید، خرابکاری کنید و دوباره داخل ونت بپرید. وقتی که خدمه خرابکاری‌تان را درست کرد و دومین قربانی‌تان وارد شد، بپرید بیرون و قبل از گزارش شدن جسد او را بکشید.

توجه داشته باشید که این کار فقط در اوایل بازی جواب می‌دهد، چرا که غیبتتان در یک صحنه اورژانسی می‌تواند مورد توجه واقع شود.

حواستان به دوربین‌ها باشد

8 9 e1601306499833 ویجیاتو: ۱۰ نکته برای اینکه در Among Us به یک قاتل مرگبار تبدیل شوید اخبار IT

ایمپاسترها غالبا فراموش می‌کنند که مپ‌های Skeld و Polus دوربین دارند. یک بی‌گناه که در حال نظارت دوربین‌هاست می‌تواند کارهای کثیفتان را ببیند، پس مراقب باشید. چندین دوربین در دیوارهای این دو مپ نصب شده‌اند و اگر یک نور قرمز چشمک‌زن دیدید، معنی‌اش این است که یکی شما را زیر نظر دارد. پس آن طرف‌ها کسی را نکشید.

البته دوربین‌ها برای شما کاملا یک مانع نخواهند بود. بازیکنانی که حواسشان به دوربین باشد دیگر نمی‌توانند دور و بر خودشان را ببینند، پس اگر آن نور قرمز را دیدید، شاید بد نباشد که سری به اتاق امنیت بزنید. تازه می‌توانید با نظارت دوربین‌ها، تظاهر کنید که جزو خدمه هستید.

به تعداد بازیکنان دقت کنید

9 8 e1601306512848 ویجیاتو: ۱۰ نکته برای اینکه در Among Us به یک قاتل مرگبار تبدیل شوید اخبار IT

این خیلی مهم است. اگر یک کیل دیگر باعث شود تعداد خدمه با ایمپاسترها برابر شود، یعنی بازی را برده‌اید! پس هر چه زودتر یک بی‌گناه دیگر را بکشید.

اغلب اوقات، خود خدمه حواسشان به این موضوع نیست. اما اگر کمی تجربه داشته باشند، سعی می‌کنند هرچه زودتر یک جلسه اورژانسی برگزار کنند تا جلوی ایمپاستر را بگیرند. بهترین راه برای مقابله با این مشکل؟ فورا خرابکاری کنید. هنگامی که چیزی خراب شده، خدمه نمی‌تواند جلسه بگذارد و مجبور است به یک مکان خاص برود. آن وقت شما فقط باید منتظر بمانید تا کارشان را تمام کنید.

تظاهر کنید پای بازی نیستید

10 7 e1601306522237 ویجیاتو: ۱۰ نکته برای اینکه در Among Us به یک قاتل مرگبار تبدیل شوید اخبار IT

این کار چندان شرافتمندانه نیست، اما بسیار سرگرم‌کننده است. فقط یک جا بایستید و منتظر بمانید. بقیه می‌بینند که تکان نمی‌خورید و فکر می‌کنند که AFK شده‌اید. پس همه دست از سرتان بر می‌دارند و وقتی که یک بازیکن سمتتان آمد، او را سریع بکشید. سپس فورا به جای اول خود برگردید. وقتی ببینید بازیکنان تا چه حد گول می‌خورند سورپرایز خواهید شد.

ما این کار را دو بار انجام ندهید. اما اگر با چندتا از دوستان بازی می‌کنید، یک بار اینجوری رفقایتان را ترول کنید تا خاطره‌اش برای همیشه در ذهنتان بماند.

منبع: GamesRadar

ویجیاتو: ۱۰ نکته برای اینکه در Among Us به یک قاتل مرگبار تبدیل شوید

کپی رایت:
منبع مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *