پنج‌شنبه , 29 اکتبر 2020
قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > معرفی بازی JYDGE؛ کشت ‌و کشتار برای عدالت-اخبار IT

معرفی بازی JYDGE؛ کشت ‌و کشتار برای عدالت-اخبار IT

بکش و زنده بمان! این قانونی است که بازی JYDGE از آن پیروی می‌کند، بازی‌ای در سبک شوتر که سیستم کنترل دوال-استیک (Dual Stick) دارد و در سال ۲۰۱۷ توسط 10tons منتشر شد.

بازی با صدای مکالمه دو نفر شروع می‌شود و از همان ابتدا متوجه می‌شوید که یک سیر داستانی در کار است و کمی که بیشتر پیش می‌روید می‌بینید که هر مرحله هم با یک خرده‌روایت همراه شده. جریان بازی از این قرار است که شما باید با عدالت خاص خودتان که کشتن خلاف‌کارهاست، کلان‌شهر Edenbyrg را از دست جرم و جنایت نجات بدهید.

gameplay معرفی بازی JYDGE؛ کشت ‌و کشتار برای عدالت اخبار IT

600x120 Digiato 1 معرفی بازی JYDGE؛ کشت ‌و کشتار برای عدالت اخبار IT
kerman15845848 معرفی بازی JYDGE؛ کشت ‌و کشتار برای عدالت اخبار IT torob8415485 معرفی بازی JYDGE؛ کشت ‌و کشتار برای عدالت اخبار IT

به سبک بقیه بازی‌های دوال استیک با لمس کردنِ بخشِ چپ صفحه گوشی شخصیت اصلی را کنترل می‌کنید و با استفاده از قسمت راست هم قابلیت تیراندازی خواهید داشت.

در این بازی که داستان آن در آینده اتفاق می‌افتد شما باید با یک ماشین پرنده و یک اسلحه اغتشاشات را آرام کنید، سارقان بانک را به سزای اعمالشان برسانید یا گروگان‌ها را نجات بدهید. البته حواستان هم باشد که اشتباهی شهروندان را نزنید چون در این صورت مجبورید از اول مرحله را شروع کنید.

نقشه‌ها وسعت چندانی ندارند و همین کارتان را نسبتا ساده می‌کند. هم‌چنین کنترل‌های روان و سریع بازی کمک می‌کنند که حتی با تجربه کم در این سبک، به راحتی هدف‌گیری و تیراندازی کنید.

map معرفی بازی JYDGE؛ کشت ‌و کشتار برای عدالت اخبار IT

در هر مرحله یک مأموریت به بازیکن داده می‌شود و باید به هر شکلی که هست این مأموریت را به پایان برساند و بعد به ماشین پرنده‌ای برگردد که با آن به محل حادثه آمده بود. امتیازاتی که به دست می‌آیند را می‌توانید برای ارتقای سلاح و توانایی دفاعتان خرج کنید تا در مراحل سخت‌تر هم دوام بیاورید. به گفته‌ی 10tons بیش از یک میلیارد گزینه برای کاستوم و اسلحه در اختیار شما قرار می‌گیرد.

upgrade معرفی بازی JYDGE؛ کشت ‌و کشتار برای عدالت اخبار IT

بازی از گرافیک و طراحی بصری مناسبی برخوردار است و صدای پس‌زمینه به خوبی هیجان یک بازی اکشن را به شما القا می‌کند. البته چیزی جز این هم از 10tons که تقریباً تمام بازی‌هایش را در همین سبک منتشر کرده انتظار نمی‌رفت. نمی‌توانیم بگوییم که JYDGE بهترین بازی 10tons است اما در سبک خودش یک بازی رضایت‌بخش به حساب می‌آید و ارزش امتحان کردن را دارد.

همچنین برای تجربه یکی دیگر از ساخته‌های معروف استودیوی 10tons پیشنهاد می‌شود مقاله «معرفی بازی Tesla Vs Lovecraft؛ حمام خونی که تسلا به راه انداخت» را مطالعه کنید.

unnamed 4 معرفی بازی JYDGE؛ کشت ‌و کشتار برای عدالت اخبار IT
  • JYDGE
  • قیمت: 8.99 دلار
  • سازنده: 10tons
  • سیستم عامل: اندروید و IOS
  • حجم: 380.2/253 مگابایت

دانلود

googleplay badge معرفی بازی JYDGE؛ کشت ‌و کشتار برای عدالت اخبار IT


appstore badge معرفی بازی JYDGE؛ کشت ‌و کشتار برای عدالت اخبار IT

معرفی بازی JYDGE؛ کشت ‌و کشتار برای عدالت

کپی رایت:
منبع مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *