پنج‌شنبه , 29 اکتبر 2020
قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > نگاهی به مشخصات قوای محرکه برقی Ultium جنرال موتورز-اخبار IT

نگاهی به مشخصات قوای محرکه برقی Ultium جنرال موتورز-اخبار IT

جنرال موتورز به طور رسمی از نسل جدید قوای محرکه برقی خود، Ultium که نیرورسان نسل بعدی محصولات برندهای زیر مجموعه این شرکت همچون کادیلاک Lyriq است پرده برداری کرد.

جنرال موتورز قرار است از این پلت فرم ماژولار (تطبیق پذیر) برقی در محصولات متفاوتی همچون هامر برقی و کادیلاک Lyriq استفاده کند.

Screen Shot 2020 09 16 at 10.15.47 AM 600x400 نگاهی به مشخصات  قوای محرکه برقی Ultium جنرال موتورز اخبار IT

600x120 Digiato 1 نگاهی به مشخصات  قوای محرکه برقی Ultium جنرال موتورز اخبار IT
290x2901 نگاهی به مشخصات  قوای محرکه برقی Ultium جنرال موتورز اخبار IT 5 1 نگاهی به مشخصات  قوای محرکه برقی Ultium جنرال موتورز اخبار IT

به همین مناسب این نام بزرگ صنعت خودروسازی اطلاعات جدیدی از این پروژه منتشر کرد. براساس این اطلاعات نسل بعدی محصولات برقی شرکت جنرال موتورز از یک خانواده قوای محرکه برقی شامل 5 عضو که 3 تای آن موتور برقی است نیرو می‌گیرد.

Screen Shot 2020 09 16 at 10.18.18 AM 600x400 نگاهی به مشخصات  قوای محرکه برقی Ultium جنرال موتورز اخبار IT

در همین رابطه قائم مقام بخش خودروهای الکتریکی و خودران جنرال موتورز گفت:

جنرال موتورز برای سالیان سال در حال تولید قوای محرکه و جعبه دنده برای خودروسازان بیشماری در سرتاسر دنیا بوده است و به همین دلیل قصد ما آن است که به سمت و سوی تولید قوای محرکه محصولات تمام الکتریکی ببریم. مسئله‌ای که هم برای ما و هم برای مشتریان ما سودمند است.

Screen Shot 2020 09 16 at 10.15.54 AM 600x400 نگاهی به مشخصات  قوای محرکه برقی Ultium جنرال موتورز اخبار IT

با کمک نسل جدید قوای محرکه برقی جنرال موتورز امکان تامین نیروی مورد نیاز برای حرکت خودروهای کوچک تا وانت‌های بزرگ میسر است. همچنین امکان تولید قوای محرکه محور متحرک جلو، محور متحرک عقب و چهارچرخ  متحرک نیز وجود دارد.

17 cadillac lyriq 026 600x400 نگاهی به مشخصات  قوای محرکه برقی Ultium جنرال موتورز اخبار IT

مدیر ارشد اجرایی بخش مهندسی جنرال موتورز نیز اعتقاد دارد که با انجام پروژه مذکور این شرکت می‌تواند مقدار بسیار زیادی از سرمایه و مالکیت معنوی این گروه از انواع قوای محرکه را برای خود حفظ کند زیرا این محصولات دارای پیچیدگی های بسیار زیادی هستند. با این کار جنرال موتورز این امکان را دارد که محصولات تولیدی خود را تغذیه کرده و روند تولید عمودی (تولید صفرتاصد در داخل شرکت) در پیش بگیرد و عاری از نیاز دیگر بازیگران اصلی صنعت خودروسازی باشد.

در حال حاضر مشخصات دقیق قوای محرکه مذکور اعلام نشده است زیرا هنوز این قوای محرکه در مرحله تحقیق و توسعه پیش از عرضه به بازار قرار دارد.

نگاهی به مشخصات قوای محرکه برقی Ultium جنرال موتورز

کپی رایت:
منبع مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *