پنج‌شنبه , 29 اکتبر 2020
قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > گزارش ویدیویی: آیا خودروهای پرنده به راحتی فراگیر می‌شوند؟-اخبار IT

گزارش ویدیویی: آیا خودروهای پرنده به راحتی فراگیر می‌شوند؟-اخبار IT

شاید در شرایط سخت فعلی کشورمان، سخن گفتن از خودروهای پرنده کمی عجیب باشد، اما واقعیت این است که پس از واقعی شدن رویای خودروهای برقی و خودران، حالا صنعت خودروسازی می رود تا با پدیده ای کاملا تازه مواجه شود، خودروهای پرنده که می توانند آینده حمل و نقل را در جهان متحول کنند.

بی شک اختراع هواپیما دستاورد بزرگی برای بشر محسوب می شود اما واقعیت این است که رویای پروازهنوز به شکل کامل محقق نشده است چرا که هواپیما در مقایسه با یک خودرو پرنده، عملکردی شبیه به اتوبوس بین شهری را در مقایسه با خودروهای معمولی ایفا می کند، بنابراین بی هیچ شک و تردید رویای پرواز بشر با فراگیر شدن خودروهای پرنده می تواند به شکل کاملتری تبدیل به واقعیت شود.

[embedded content]

از سوی دیگر پیشرفت فناوری طی سالهای اخیر نیز باعث شده تا تولید خودروهای پرنده مجهز به موتورهای برقی از نظر اقتصادی توجیه پذیر باشد، امری که پیش از این با توجه به پیچیدگی فنی موتورهای احتراق داخلی عملا نشدنی به نظر می رسید.

600x120 Digiato 1 گزارش ویدیویی: آیا خودروهای پرنده به راحتی فراگیر می‌شوند؟ اخبار IT
290x290 گزارش ویدیویی: آیا خودروهای پرنده به راحتی فراگیر می‌شوند؟ اخبار IT 290x2901 گزارش ویدیویی: آیا خودروهای پرنده به راحتی فراگیر می‌شوند؟ اخبار IT

با این حساب از یک سو با توجه به ترافیک سنگین شهرها و سختی تردد، عطش شدیدی نسبت به استفاده از خودروهای پرنده وجود دارد و از سوی دیگر نیز به نظر می رسد که تکنولوژی حالا در مرزهای تحقق بخشیدن به این رویای دیرینه قرار گرفته است، اما در کمال تعجب باید گفت که مشکلات بسیار بزرگی همچنان در مسیر فراگیر شدن خودروهای پرنده وجود دارند که در این ویدیو قصد داریم تا به برخی از آن ها بپردازیم.

گزارش ویدیویی: آیا خودروهای پرنده به راحتی فراگیر می‌شوند؟

کپی رایت:
منبع مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *