دوشنبه , 28 سپتامبر 2020
قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > سامسونگ قسمت دوم رویداد آنپکد را تأیید کرد؛ معرفی کامل گلکسی زد فولد ۲-اخبار IT

سامسونگ قسمت دوم رویداد آنپکد را تأیید کرد؛ معرفی کامل گلکسی زد فولد ۲-اخبار IT

سامسونگ از برگزاری قسمت دوم رویداد گلکسی آنپکد در اواسط شهریور و رونمایی رسمی از گلکسی زد فولد ۲ خبر داد.

سامسونگ در جریان رویداد گلکسی آنپکد ۲۰۲۰ به شکل نصفه و نیمه از گلکسی زد فولد ۲ رونمایی کرد و انتشار جزئیات بیشتر از آن را به زمانی دیگر موکول کرد. سازنده کره‌ای در آن زمان اعلام کرد که رویداد دیگری را در روز ۱۱ شهریور به معرفی موبایل تاشو جدید خود اختصاص می‌دهد. حال سامسونگ اعلام می‌کند که در رویداد «آنپکد قسمت دوم» (Unpacked Part 2) گلکسی زد فولد ۲ را به طور کامل رونمایی می‌کند.

confirms Unpacked Part 2 سامسونگ قسمت دوم رویداد آنپکد را تأیید کرد؛ معرفی کامل گلکسی زد فولد ۲ اخبار IT

Digiato Banner 600X120 سامسونگ قسمت دوم رویداد آنپکد را تأیید کرد؛ معرفی کامل گلکسی زد فولد ۲ اخبار IT
280 280 دیجیاتو سامسونگ قسمت دوم رویداد آنپکد را تأیید کرد؛ معرفی کامل گلکسی زد فولد ۲ اخبار IT Cloud home 290x290 سامسونگ قسمت دوم رویداد آنپکد را تأیید کرد؛ معرفی کامل گلکسی زد فولد ۲ اخبار IT

سامسونگ می‌گوید قسمت دوم رویداد آنپکد مثل رویداد گلکسی آنپکد ۲۰۲۰ به صورت مجازی و در تاریخ ۱۱ شهریور ساعت ۱۸:۳۰ به وقت ایران برگزار خواهد شد. سازنده کره‌ای می‌گوید در جریان این رویداد به طور مفصل قابلیت‌های نوآورانه گلکسی زد فولد ۲ را معرفی خواهد کرد. ممکن است سامسونگ در مورد نحوه ساخت این گوشی و فناوری‌های به کار رفته در آن نیز توضیحات جالبی ارائه کند.

انتظار می‌رود سامسونگ با دست پر و با خبرهای جدید از گلکسی زد فولد ۲ در قسمت دوم رویداد آنپکد ظاهر شود، چرا که تاکنون تقریباً تمام مشخصات و چندین ویدیوی نگاه نزدیک در یوتیوب و تیک تاک منتشر شده و بسیاری از قابلیت‌های آن فاش شده است.

آنطور که سامسونگ قبلاً وعده داده، گلکسی زد فولد ۲ در همان روز معرفی قابل پیش خرید خواهد بود. پیش بینی می‌شود سازنده کره‌ای در این رویداد اطلاعات تازه‌ای از نسخه Thom Browne این گوشی تاشو از جمله تاریخ رونمایی و قیمت ارائه کند.

سامسونگ قسمت دوم رویداد آنپکد را تأیید کرد؛ معرفی کامل گلکسی زد فولد ۲

کپی رایت:
منبع مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *