قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > رونمایی پاناسونیک از پارتیشن ۸۳۵ دلاری؛ شبیه‌سازی فضای شرکت در خانه-اخبار IT

رونمایی پاناسونیک از پارتیشن ۸۳۵ دلاری؛ شبیه‌سازی فضای شرکت در خانه-اخبار IT

دورکاری برای عده‌ای از کاربران خوشایند نیست چون به قول آنها اتمسفر خاص فضای شرکت با کار کردن از خانه لمس نمی‌شود. پاناسونیک برای این دسته از افراد از میز و پارتیشن جدیدی رونمایی کرده که محیط اداره را در خانه شبیه سازی می‌کند.

به گفته پاناسونیک پارتیشن جدید این شرکت که Komoru نام دارد، فضای نیمه خصوصی در حدود یک متر مربع را در اختیار کاربر قرار داده و سوار کردن آن نیز راحت است. این محصول حدوداً ۱۲۰ سانتی متر ارتفاع دارد و دیواره چوبی آن قابلیت نصب از هر دو طرف را داشته و به لطف تعبیه سوراخ‌های کوچک می‌توان تابلو، کیف، هدفون و غیره را روی آن نصب کرد.

Panasonics 835 cubicle offers authentic office hell in your home 1 رونمایی پاناسونیک از پارتیشن ۸۳۵ دلاری؛ شبیه‌سازی فضای شرکت در خانه اخبار IT

Digiato Y7P 600x120 رونمایی پاناسونیک از پارتیشن ۸۳۵ دلاری؛ شبیه‌سازی فضای شرکت در خانه اخبار IT
Digiato 290x290 رونمایی پاناسونیک از پارتیشن ۸۳۵ دلاری؛ شبیه‌سازی فضای شرکت در خانه اخبار IT HONOR 9A banner Digiato 290x290 رونمایی پاناسونیک از پارتیشن ۸۳۵ دلاری؛ شبیه‌سازی فضای شرکت در خانه اخبار IT

پاناسونیک می‌گوید پس از نظرسنجی از هزار نفر متوجه شده که بیش از نیمی از آنها کار کردن در اتاق پذیرایی را ترجیح می‌دهند. پاناسونیک با توجه به این مورد Komoru را ساخته که به خاطر ابعاد کوچک تقریباً در همه خانه‌ها جا می‌شود. علاوه بر این به کاربران کمک می‌کند تا از شلوغ شدن اتاق پذیرایی و شلخته به نظر رسیدن آن جلوگیری کرده و در واقع میز کار را از بقیه زندگی جدا کنند.

Panasonics 835 cubicle offers authentic office hell in your home 2 رونمایی پاناسونیک از پارتیشن ۸۳۵ دلاری؛ شبیه‌سازی فضای شرکت در خانه اخبار IT

Komoru برای افرادی که می‌خواهند برای مدت زمان کوتاه از اعضای خانواده یا هم اتاقی‌ها خلاص شوند نیز کاربردی به نظر می‌رسد. می‌توان اتاق پذیرایی منزل را با این پارتیشن چوبی جمع‌وجور پر کرد و محیط اداره را به طور کامل در منزل شبیه سازی نمود.

این محصول از ماه آینده میلادی با قیمت ۸۳۵ دلار فقط در ژاپن روانه بازار خواهد شد اما از آنجا که حالا بسیاری از مردم دنیا به خاطر کرونا مجبور هستند از خانه کار کنند، هیچ بعید نیست در کشورهای دیگر نیز روانه بازار شود.

رونمایی پاناسونیک از پارتیشن ۸۳۵ دلاری؛ شبیه‌سازی فضای شرکت در خانه

کپی رایت:
منبع مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *