یکشنبه , 27 سپتامبر 2020
قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > تاریخ احتمالی رونمایی از پیکسل 5 و نسخه 5G پیکسل 4a مشخص شد-اخبار IT

تاریخ احتمالی رونمایی از پیکسل 5 و نسخه 5G پیکسل 4a مشخص شد-اخبار IT

پیکسل 4a که اوایل این ماه معرفی شد قطعا گوشی پریمیوم شرکت گوگل برای سال ۲۰۲۰ نیست و این عنوان به گوشی پیکسل 5 می رسد که طبق تازه ترین خبرها در کنار نسخه 5G از گوشی پیکسل 4a تا پایان ماه سپتامبر (یعنی اوایل مهرماه) رونمایی شود.

برنامه ریزی های گوگل برای معرفی گوشی های امسالش شاید بیشتر از هر شرکت دیگری به خاطر پاندمی کرونا دستخوش تغییر و تحول شد. البته روشن است که گوگل به لحاظ ابعاد فعالیت سخت افزاری از دیگر تولیدکنندگان مطرح موبایل کوچک تر است و این قبیل بی نظمی ها در فعالیت هایش دور از انتظار نیست. در هر حال به نظر می رسد که اوضاع در حال عادی شدن است و دو گوشی پیکسل بعدی گوگل طبق برنامه ریزی ها ماه آینده از راه می رسند.

براساس اخبار فاش شده قبلی امکان پیش سفارش پیکسل 5 گوگل و نسخه 5G از گوشی پیکسل 4a اواسط مهرماه میسر می شود و تا به امروز هیچ اطلاعاتی در خصوص زمان معرفی این گوشی ها مطرح نشده بود. حالا جان پراسر فاش کرده که هر دوی این گوشی ها در تاریخ ۳۰ سپتامبر مصادف با ۹ مهر ماه سال جاری معرفی خواهند شد.

Digiato Y7P 600x120 تاریخ احتمالی رونمایی از پیکسل 5 و نسخه 5G پیکسل 4a مشخص شد اخبار IT
HONOR 9A banner Digiato 290x290 تاریخ احتمالی رونمایی از پیکسل 5 و نسخه 5G پیکسل 4a مشخص شد اخبار IT Digiato 290x290 تاریخ احتمالی رونمایی از پیکسل 5 و نسخه 5G پیکسل 4a مشخص شد اخبار IT

Screen Shot 2020 08 21 at 2.55.43 PM تاریخ احتمالی رونمایی از پیکسل 5 و نسخه 5G پیکسل 4a مشخص شد اخبار IT

نکته جالب این است که گوگل تصمیم گرفته این دو گوشی را همراه با هم معرفی کند که این می تواند نشان دهنده وجود شباهت های سخت افزاری میان دو محصول یاد شده و حتی قرابت آنها به لحاظ ظاهر و طراحی باشد. طبق انتظارات هر این دوی گوشی ها احتمالا از چیپست اسنپدراگون 765G بهره می برند که البته برای پرچمدار پیکسل 5 کمی ناامید کننده است.

پراسر در توییت خود حرفی از مدل XL برای پیکسل 5 به میان نیاورده است هرچند در اخبار و شایعات قبلی گفته شده بود که گوگل گوشی دیگری به نام پیکسل 4a 5G XL را هم تولید کرده و حتی نشانه هایی دال بر وجود مدل XL برای پیکسل 5 به چشم می خورد. در هر حال باید منتظر ماند و دید که آیا گوگل سیستم نامگذاری سال قبل برای گوشی های خود را دنبال می کند یا امسال خبری از مدل XL نخواهد بود.

تاریخ احتمالی رونمایی از پیکسل 5 و نسخه 5G پیکسل 4a مشخص شد

کپی رایت:
منبع مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *