قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > احتمال برگزاری رویداد اپل در تاریخ ۲۰ شهریور-اخبار IT

احتمال برگزاری رویداد اپل در تاریخ ۲۰ شهریور-اخبار IT

روز گذشته فید آزمایشی جدیدی در رابطه با رویداد پیش روی اپل در کانال یوتیوب این شرکت منتشر و بلافاصله حذف شد. تاریخ به نمایش در آمده در این فید  ۱۰ سپتامبر مصادف با ۲۰ شهریور ماه بود.

این تاریخ به احتمال زیاد مربوط به رونمایی از آیفون 12 می شود؛ اگر خاطرتان باشد سال گذشته نیز رویداد معرفی آیفون 11 در همین تاریخ برگزار شد و بعید نیست که تاریخ برگزاری مراسم سالانه اپل تغییری نکرده باشد.

البته بد نیست اشاره کنیم که امسال ۲۰ شهریور ماه روز پنجشنبه خواهد بود (که برای برگزاری رویدادهای اپل کمی غیر معمولی است) و نکته دیگر اینکه اپل پیشتر اعلام کرد عرضه آیفون 12 چند هفته دیرتر از روال همیشگی اتفاق می افتد. با در نظر داشتن همین دو نکته بعید به نظر می رسد که تاریخ ۱۰ سپتامبر برای برگزاری این مراسم واقعی باشد و به احتمال زیاد این مراسم کمی دیرتر برگزار می شود.

Digiato Y7P 600x120 احتمال برگزاری رویداد اپل در تاریخ ۲۰ شهریور اخبار IT
290x290 احتمال برگزاری رویداد اپل در تاریخ ۲۰ شهریور اخبار IT 290.290 احتمال برگزاری رویداد اپل در تاریخ ۲۰ شهریور اخبار IT

37264 69907 4AEB2F7A C936 42B0 BB97 73E269212C08 xl احتمال برگزاری رویداد اپل در تاریخ ۲۰ شهریور اخبار IT

البته همچنان احتمال برگزاری کنفرانس خبری اپل در شهریور ماه وجود دارد اما آنطور که افشا کننده ای به نام جان پروسر گفته است اپل رویداد خبری خود را در ماه اکتبر (مهرماه) برگزار خواهد کرد و حتی تاریخ دقیق آن نیز احتمالا ۲۱ مهرماه خواهد بود.

برخی هم گمانه زنی کرده اند که این رویداد در تاریخ ۷ سپتامبر (۱۷ شهریور ماه) برگزار می شود. این تاریخ هم به احتمال زیاد مردود است چون مصادف شده با روز کارگر که در آمریکا تعطیل رسمی است. یازدهم سپتامبر (مصادف با ۲۱ شهریور) هم روز جمعه است که اپل معمولا از برگزاری مراسم های خود در آن خودداری میکند.

احتمال برگزاری رویداد اپل در تاریخ ۲۰ شهریور

کپی رایت:
منبع مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *