پنج‌شنبه , 24 سپتامبر 2020
قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > قیمت بیت کوین با عبور از ۱۲ هزار دلار به بالاترین حد در یکسال اخیر رسید-اخبار IT

قیمت بیت کوین با عبور از ۱۲ هزار دلار به بالاترین حد در یکسال اخیر رسید-اخبار IT

قیمت بیت کوین امروز از مرز ۱۲ هزار دلار عبور کرد و به بالاترین ارزش خود از اواخر تابستان سال گذشته تا به امروز دست پیدا کرد.

قیمت این ارز دیجیتال چند ساعت پیش به ۱۲,۱۹۸.۱۷ دلار رسید و هم اکنون با قیمتی بالاتر از ۱۲,۲۵۰ دلار معامله می‌شود. در هفته‌های اخیر بیت کوین ارزشی میان ۱۱ و ۱۲ هزار دلار داشت و حالا توانسته با عبور از مرز ۱۲ هزار دلار، به رکورد جدیدی در یکسال اخیر دست پیدا کند.

در حالی که این ارز دیجیتال توانسته ارزش خود را به بالاتر از ۱۲ هزار دلار برساند، به گفته تحلیلگران هنوز نمی‌توانیم با قطعیت چنین موضوعی را یک موفقیت برای بیت کوین بدانیم و این احتمال وجود دارد که در ساعت‌های پیش رو با کاهش ارزش آن روبه‌رو شویم.

Digiato Y7P 600x120 قیمت بیت کوین با عبور از ۱۲ هزار دلار به بالاترین حد در یکسال اخیر رسید اخبار IT
Digiato 290x290 قیمت بیت کوین با عبور از ۱۲ هزار دلار به بالاترین حد در یکسال اخیر رسید اخبار IT 290.290 قیمت بیت کوین با عبور از ۱۲ هزار دلار به بالاترین حد در یکسال اخیر رسید اخبار IT

«کیانا دنیل»، مدیرعامل «Invest Diva» درباره عبور قیمت بیت کوین از مرز ۱۲ هزار دلار اعلام کرده:

«عبور از مرحله روانی ۱۲ هزار دلار یک اقدام عالی محسوب می‌شود، اما باید قیمت آن در این منطقه تثبیت شود تا بتوانیم درباره صعود آن اظهارنظر دقیقی داشته باشیم. در صورتی که این ارز دیجیتال فردا نیز با قیمتی بالاتر از ۱۲ هزار دلار معامله شود، عبور بیت کوین از این مرز قیمتی را می‌توان تایید کرد. در صورتی که چنین اتفاقی رخ ندهد، احتمالا با نوسانات بیشتری تا رسیدن آن به مرز مقاومت ۱۳,۲۳۴ دلار مواجه خواهیم شد.»

bitcoin day trading قیمت بیت کوین با عبور از ۱۲ هزار دلار به بالاترین حد در یکسال اخیر رسید اخبار IT

«جو دیپسکاله»، مدیرعامل صندوق پوشش ریسک ارز دیجیتال «BitBull Capital» درباره قیمت بیت کوین اعلام کرده:

«بیت کوین باید ارزش خود را بالاتر از ۱۲ هزار دلار حفظ کند و تحکیم جایگاه آن باید به گونه‌ای باشد که از قرارگیری آن در این محدود قیمتی مطمئن شویم. اینکه بیت کوین با حجم مناسبی توانسته از مرز ۱۲ هزار دلار عبور کند، یک اتفاق مناسب برای بازار محسوب می‌شود.»

به نظر می‌رسد بیت کوین خود را برای رسیدن به مرز ۲۰ هزار دلار آماده می‌کند که در اینصورت می‌تواند به بالاترین قیمت خود که در اواخر ۲۰۱۷ و اوایل ۲۰۱۸ دست پیدا کرده بود، برسد.

قیمت بیت کوین با عبور از ۱۲ هزار دلار به بالاترین حد در یکسال اخیر رسید

کپی رایت:
منبع مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *