دوشنبه , 28 سپتامبر 2020
قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > معرفی بازی Battle Legion؛ دو ارتش، روبه‌روی هم-اخبار IT

معرفی بازی Battle Legion؛ دو ارتش، روبه‌روی هم-اخبار IT

بازی‌های استراتژی گوشی را می‌شود به سه دسته تقسیم کرد؛ دسته اول (Clash of Kings یا ارباب حلقه‌ها) آن‌هایی هستند که به سبک عناوین تحت وبِ قدیمی کنترل مبارزات را به بازیکن نمی‌دهند.

دسته دوم (Clash of Clans) را می‌توانیم بازی‌هایی بنامیم که تنها تشخیصِ مسیر حرکت نیروها را به بازیکن می‌سپارند و در نهایت دسته سوم (Dawn of Titans) که مشابه استراژی‌های کامپیوتری این اجازه را به مخاطب می‌دهند تا حتی در نبرد هم ارتشش را کنترل کند.

برای کسانی که حوصله پیچیدگی‌ بازی‌های استراتژی را ندارند دو دسته اول کاملا مناسب هستند و Battle Legion به عنوان گزینه‌ای جدید بین بازی‌های این دو دسته، می‌تواند عناصر اعتیادآور این سبک را به شکلی ساده‌تر برای بازیکن فراهم کند.

Digiato Y7P 600x120 معرفی بازی Battle Legion؛ دو ارتش، روبه‌روی هم اخبار IT
290.290 معرفی بازی Battle Legion؛ دو ارتش، روبه‌روی هم اخبار IT 290x290 معرفی بازی Battle Legion؛ دو ارتش، روبه‌روی هم اخبار IT

Battle Legion w850 1 معرفی بازی Battle Legion؛ دو ارتش، روبه‌روی هم اخبار IT

هسته اصلی گیم پلی Battle Legion پیرامون دوئل نیروها می‌چرخد و بازیکن‌ها می‌توانند تا سقف صد نفر ارتش خودشان را تشکیل داده و به جنگ با حریف بروند.

در این میان مخاطب دو نقش دارد؛ اول از همه اینکه از بین سربازان مختلفی که در اختیار دارد و البته در ادامه و با پیشروی آزاد می‌کند، آن‌هایی که می‌خواهد را انتخاب کرده و به جنگ برود.

Battle Legion %D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF w850 معرفی بازی Battle Legion؛ دو ارتش، روبه‌روی هم اخبار IT

یکی از جذابیت‌های بازی‌های استراتژی، تنوع نیروها و نقاط ضعف و مثبتی است که آن‌ها دارند و Battle Legion به‌خاطر کتابخانه نسبتا بزرگ سربازانش تا حدی توانسته به این جذابیت برسد.

در اینجا نمی‌توانید هر نیرویی که خواستید را به جنگ بفرستید و انتظار پیروزی داشته باشید. البته Battle Legion چون می‌خواسته یک تجربه ساده‌تر ارائه بدهد، تاکتیک انتخاب نیروها را آن‌قدرها عمیق در نظر گرفته نشده است.

%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C %D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D8%AA%DA%98%DB%8C %D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%AF w850 معرفی بازی Battle Legion؛ دو ارتش، روبه‌روی هم اخبار IT

اما همین هم برای اینکه بازی خیلی زود یکنواخت نشود کفایت می‌کند. جدا از اینکه این تنوع نیروها و ویژگی‌های هر کدام‌شان باعث شده تا مخاطب کنجکاوتر به بازی ادامه بدهد تا ببیند که نیروهای جدیدتر چه تاثیری روی نبردها می‌گذارند.

این از نقش اول، دومین وظیفه بازیکن چیست؟ چینش سربازان. از بین دسته‌های استراتژی که در مقدمه نام بردم، Battle Legion در واقع جزو دسته دوم قرار دارد.

Battle Legion %D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C w850 معرفی بازی Battle Legion؛ دو ارتش، روبه‌روی هم اخبار IT

زمینی که نبردهای بازی در آن جریان دارد، به دو قسمت تقسیم شده و بازیکن در بخش خودش هر طور که بخواهد می‌تواند نیروها را بچیند. به‌خاطر همان نقطه ضعف و مثبتی که نیروها دارند و بالاتر اشاره شد، باید فکر شده به سراغ جاگذاری سربازان بروید.

در نهایت باید گفت Battle Legion سعی کرده جذابیت‌های سبک استراتژی را به شکلی ساده به تصویر بکشد. اگر خواهان بازی پیچیده‌تری هستید، دور Battle Legion را خط بکشید ولی برای طرفداران تجربه‌های آسان‌تر بازی می‌تواند اثری سرگرم‌کننده باشد.

Battle Legion icon w300 معرفی بازی Battle Legion؛ دو ارتش، روبه‌روی هم اخبار IT
  • Battle Legion – Mass Battler
  • قیمت: رایگان با پرداخت درون برنامه ای
  • سازنده: Traplight
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: 244.4 / 344 مگابایت

دانلود

appstore badge معرفی بازی Battle Legion؛ دو ارتش، روبه‌روی هم اخبار IT


googleplay badge معرفی بازی Battle Legion؛ دو ارتش، روبه‌روی هم اخبار IT

معرفی بازی Battle Legion؛ دو ارتش، روبه‌روی هم

کپی رایت:
منبع مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *