یکشنبه , 20 سپتامبر 2020
قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > پنتاگون واحدی ویژه برای تحقیق در مورد UFOها وبیگانگان تشکیل می‌دهد-اخبار IT

پنتاگون واحدی ویژه برای تحقیق در مورد UFOها وبیگانگان تشکیل می‌دهد-اخبار IT

پنتاگون رسما اعلام کرد نیرویی ویژه تحت نظارت نیروی دریایی ایالات متحده راه اندازی خواهد کرد تا در مورد مشاهدات مربوط به بیگانگان و اشیای پرنده ناشناخته مطالعاتی گسترده‌تر و جدی‌تر داشته باشد.

در این رابطه «سوزان گاف» سخنگوی پنتاگون طی بیانیه‌ای اعلام کرد: «با تاسیس نیروهای ویژه پدیده‌های هوایی ناشناخته (UPTAF) دپارتمان دفاع کشور امیدوار است درک بهتری از بیگانگان به دست آید و در آینده دید بهتری نسبت به ماهیت و ریشه‌های اشیای ناشناخته هوایی داشته باشیم».

این بار نیروهای نظامی ایالات متحده بیشتر روی «پدیده‌های هوایی ناشناخته» تاکید دارند، نه بیگانگان سبز رنگ چشم درشت. واشنگتن در واقع بیشتر نگران توانایی‌های چینی‌ها در زمینه جاسوسی با استفاده از پهپاد و دیگر تجهیزات هوایی است.

Digiato Y7P 600x120 پنتاگون واحدی ویژه برای تحقیق در مورد UFOها وبیگانگان تشکیل می‌دهد اخبار IT
290.290 پنتاگون واحدی ویژه برای تحقیق در مورد UFOها وبیگانگان تشکیل می‌دهد اخبار IT Digiato 290x290 پنتاگون واحدی ویژه برای تحقیق در مورد UFOها وبیگانگان تشکیل می‌دهد اخبار IT

f6cd4265 ee20 4979 8b81 0f524e8869cc 1920x1080 پنتاگون واحدی ویژه برای تحقیق در مورد UFOها وبیگانگان تشکیل می‌دهد اخبار IT

طبق گفته گاف: «ماموریت اصلی این نیروهای ویژه شناسایی، تحلیل و دسته بندی پدیده‌های هوایی ناشناخته است که احتمالا می‌تواند باعث به خطر افتادن امنیت ملی ایالات متحده شود. پنتاگون هرگونه تجاوز به حریم هوایی‌اش را جدی گرفته و با آن برخورد می‌کند. این موضوع شامل هر شی پرنده‌ای خواهد شد که فورا نتوانیم هویتش را تشخیص دهیم».

«دیوید نورکیست» مشاور واحد دفاع نیروهای مسلح ایالات متحده راه اندازی گروه ویژه پنتاگون در تاریخ ۴ آگوست (۱۴ مرداد) را تایید کرده. کمیته سناتورهای منتخب آمریکا عنوان داشته‌اند که شالوده اصلی این گروه از سال ۲۰۱۷ شکل گرفته، اما حالا مجوزهای نهایی را کسب کرده و مورد تایید رگولاتوری‌های مربوطه قرار گرفته است.

گفتنی است اعلام خبر راه اندازی گروه امنیتی و نظامی پنتاگون برای بررسی پدیده‌های هوایی ناشناخته، درست مدتی بعد از انتشار سه ویدیو از ثبت مشاهدات بیگانگان در ماه آپریل اتفاق افتاده است. یکی از این ویدیوها در نوامبر ۲۰۰۴ ضبط شده بوده و دو مورد دیگر هم به ژانویه ۲۰۱۵ مرتبط هستند.

پنتاگون واحدی ویژه برای تحقیق در مورد UFOها وبیگانگان تشکیل می‌دهد

کپی رایت:
منبع مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *