قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > ویجیاتو: فورتنایت از روی اپ استور و گوگل پلی حذف شد-اخبار IT

ویجیاتو: فورتنایت از روی اپ استور و گوگل پلی حذف شد-اخبار IT

اپیک گیمز نمی‌خواهد هیچ پول اضافه‌ای پرداخت کند

 ویجیاتو: فورتنایت از روی اپ استور و گوگل پلی حذف شد اخبار IT

Fortnite Chapter 2 Season 3 Delayed Gaming Instincts tv website article youtube thumbnail ویجیاتو: فورتنایت از روی اپ استور و گوگل پلی حذف شد اخبار IT

اپل و گوگل به فاصله چند ساعت بازی فورتنایت را به خاطر اضافه کردن پرداخت درون برنامه‌ای مستقیم از اپ استور و گوگل پلی حذف کردند.

روز گذشته اپیک گیمز این امکان را برای نسخه موبایلی فورتنایت فراهم کرد که کاربران بتوانند واحد پولی بازی را به صورت مستقیم از خود اپیک گیمز بخرند تا این کمپانی دیگر سهمی بابت فروش نسخه موبایلی فورتنایت به گوگل و اپل ندهد.

فروش ارزان‌تر واحد پولی بازی توسط خرید مستقیم و کار عجیبی که اپیک گیمز کرده بود باعث شد که اپل به سرعت فورتنایت را از اپ استور کنار بگذارد. این اتفاق برای نسخه اندروید فورتنایت هم رخ داد و گوگل هم مانند اپل این بازی رو از روی گوگل پلی پاک کرد.

این اولین درگیری اپیک گیمز با گوگل سر بازی فورتنایت نیست. پیش از هم فورتنایت برای مدتی روی گوگل پلی در دسترس نبود زیرا اپیک گیمز نمی‌خواست که سهی از درآمد خود را به گوگل بدهد.

 ویجیاتو: فورتنایت از روی اپ استور و گوگل پلی حذف شد اخبار IT

fortnite goodbye 1024x576 ویجیاتو: فورتنایت از روی اپ استور و گوگل پلی حذف شد اخبار IT

هم اپل و هم گوگل ثابت کردند که رعایت قوانین استورهایشان بسیار مهم است و بعید به نظر می‌رسد که آن‌ها از قوانین خود عقب‌نشینی کنند. حال باید منتظر ماند و دید که آیا اپیک استور این خرید مستقیم پرداخت‌های درون برنامه‌ای را در فورتنایت حفظ می‌کند یا باید منتظر توافق این کمپانی با اپل و گوگل باشیم.

بیشتر بخوانید:

ویجیاتو: فورتنایت از روی اپ استور و گوگل پلی حذف شد

کپی رایت:
منبع مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *