پنج‌شنبه , 24 سپتامبر 2020
قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > با ارزان‌ترین خودروی برقی آمریکا آشنا شوید؛ کندی K27 محصول مشترک چین و ایالات متحده-اخبار IT

با ارزان‌ترین خودروی برقی آمریکا آشنا شوید؛ کندی K27 محصول مشترک چین و ایالات متحده-اخبار IT

شرکت کندی آمریکا (Kandi America) که در زمینه تولید اتومبیل‌های الکتریکی کوچک فعالیت می‌کند، به تازگی از دو محصول جدید برای بازار ایالات متحده پرده‌برداری کرده است. این دو خودرو K27 و K23 نام داشته و با توجه به قیمت بسیار پایین خود می‌خواهند به ارزان‌ترین مدل‌های تمام الکتریکی آمریکا تبدیل شوند.

Kandi 7 با ارزان‌ترین خودروی برقی آمریکا آشنا شوید؛ کندی K27 محصول مشترک چین و ایالات متحده اخبار IT

کندی K27 و K23 در حقیقت خودروهایی اصالتا چینی هستند که در آمریکا توسط گروه تکنولوژی‌های کندی (Kandi Technologies Group) مونتاژ خواهند شد. اگر همه چیز طبق برنامه‌ها پیش برود، این دو مدل برقی تا پایان سال ابتدا در تگزاس و سپس در سایر ایالت‌ها به فروش خواهند رسید.

Digiato 600x120 1 با ارزان‌ترین خودروی برقی آمریکا آشنا شوید؛ کندی K27 محصول مشترک چین و ایالات متحده اخبار IT
280 280 دیجیاتو با ارزان‌ترین خودروی برقی آمریکا آشنا شوید؛ کندی K27 محصول مشترک چین و ایالات متحده اخبار IT 320 320 با ارزان‌ترین خودروی برقی آمریکا آشنا شوید؛ کندی K27 محصول مشترک چین و ایالات متحده اخبار IT

در نگاه نخست به کندی K27، بلافاصله محصولات شرکت مینی در ذهن تداعی می‌شود، زیرا فرم کلی اتاق و چراغ‌های گرد این هاچبک کوچک یادآور ساخته‌های شرکت انگلیسی است. در داخل کابین نمایشگر بزرگ ایستاده در قسمت میانی داشبورد را می‌توان شاخص‌ترین المان توصیف کرد.

Kandi 3 با ارزان‌ترین خودروی برقی آمریکا آشنا شوید؛ کندی K27 محصول مشترک چین و ایالات متحده اخبار IT

درباره مشحصات پیشرانه کندی K27 فعلا اطلاعاتی در دست نیست، اما می‌دانیم که وظیفه تامین انرژی آن را پک باتری 17.69 کیلووات ساعتی بر عهده دارد. به گفته کندی با تکیه بر این پک باتری می‌توان تا 100 مایل (160 کیلومتر) مسافت را بدون نیاز به شارژ مجدد طی کرد. برای کندی K27 قیمتی برابر با 20,499 دلار تعیین شده که با احتساب مشوق‌های فدرال این رقم تا 12,999 دلار کاهش می‌یابد.

مدل بزرگ‌تر K23 شبیه محصولات تویوتا دیده می‌شود، به ویژه اینکه شکل لوگوی نصب شده روی آن بی شباهت به لوگوی خودروساز ژاپنی نیست! در طراحی داخل کابین این مینی‌ون شهری، به نظر می‌رسد طراحان نیم نگاهی به محصولات ولوو داشته‌اند، چرا که نمایشگر عمودی موجود در قسمت میانی داشبورد و دریچه‌های اطراف آن کاملا مشابه با مدل‌های مختلف ولوو است.

Kandi K23a 1024x555 با ارزان‌ترین خودروی برقی آمریکا آشنا شوید؛ کندی K27 محصول مشترک چین و ایالات متحده اخبار IT

کندی K23 از باتری حجیم‌تر 41.4 کیلووات ساعتی سود می‌برد. سازنده ادعا می‌کند این خودرو قادر است با شارژ کامل تا 180 مایل (290 کیلومتر) مسافت را پشت سر بگذارد. این مینی‌ون برقی 29,999 دلار قیمت‌گذاری شده که البته با احتساب 7,500 دلار مشوق فدرال رقم نهایی مصرف‌کننده به 22,499 دلار کاهش پیدا می‌کند.

جانی تای (Johnny Tai) مدیرعامل کندی آمریکا اعلام کرده این شرکت ماموریت دارد خودروهای الکتریکی را در دسترس همه مشتریان قرار دهد. وی افزوده با دو مدل K27 و K23 یک حرکت تکاملی در بازار شروع شده و هر کسی خواهد توانست فارغ از شرایط اقتصادی خود اتومبیل برقی پیشرفته و قابل اطمینانی را خریداری کند.

با ارزان‌ترین خودروی برقی آمریکا آشنا شوید؛ کندی K27 محصول مشترک چین و ایالات متحده

کپی رایت:
منبع مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *