قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > گلکسی نوت ۲۰ را در رنگ‌های جدید قرمز، آبی و صورتی ببینید-اخبار IT

گلکسی نوت ۲۰ را در رنگ‌های جدید قرمز، آبی و صورتی ببینید-اخبار IT

گلکسی نوت ۲۰ دو روز قبل در رنگ‌های خاکستری، سبز و برنز معرفی شده بود حالا اما تصاویری از آن در ۳ رنگ جدید رویت شده است. اگرچه رنگ‌های جدید این موبایل چشم بسیاری از کاربران را گرفته اما مشخص نیست به صورت جهانی عرضه شوند.

تا چند سال قبل تفاوت چندانی بین نسخه‌های معمولی و پلاس سری نوت وجود نداشت اما گلکسی نوت ۲۰ امسال از نظر دوربین، نمایشگر و حتی میزان حافظه رم نسبت به نسخه الترا ضعیفتر است. با این وجود زمانی که  پای رنگ‌بندی به میان می‌آید، نسخه عادی یک و سر گردن از الترا بالاتر قرار می‌گیرد.

EeuugU U8AMwOhk گلکسی نوت ۲۰ را در رنگ‌های جدید قرمز، آبی و صورتی ببینید اخبار IT

Digiato 600x120 1 گلکسی نوت ۲۰ را در رنگ‌های جدید قرمز، آبی و صورتی ببینید اخبار IT
290x290 گلکسی نوت ۲۰ را در رنگ‌های جدید قرمز، آبی و صورتی ببینید اخبار IT 290x290 HONOR Banner 1 گلکسی نوت ۲۰ را در رنگ‌های جدید قرمز، آبی و صورتی ببینید اخبار IT

در جریان مراسم معرفی سامسونگ برای نسخه معمولی تنها از رنگ‌های خاکستری، برنز و سبز سخن به میان آورد، حالا اما تصاویری از آن در رنگ‌های چشم نواز قرمز، آبی و صورتی منتشر شده. رنگ صورتی بی شباهت به نسخه برنز نیست و کمی مات به نظر می‌رسد اما دو رنگ دیگر براق‌تر به چشم می‌آیند.

Eeuufz4UwAYzn2K گلکسی نوت ۲۰ را در رنگ‌های جدید قرمز، آبی و صورتی ببینید اخبار IT

تصاویر مذکور توسط کاربران کره‌ای منتشر شده و اپراتور «KT Corporation» هم تیزر تبلیغاتی نسخه قرمز رنگ گلکسی نوت ۲۰ را در سایتش منتشر کرده که از عرضه این مدل دستکم در کره حکایت دارد. هر چند وجود رنگ‌بندی متنوع بی شک رضایت کاربران بیشتری را به همراه دارد اما هنوز مشخص نیست که سامسونگ آنها را به صورت جهانی عرضه خواهد کرد یا تنها به دست کاربران کره‌ای می‌رسند. یک گمانه‌زنی دیگر این است که هر یک از اپراتورهای اصلی کره‌ جنوبی به صورت انحصاری یکی از این ۳ رنگ را عرضه خواهند کرد.

Eeuugz0UMAA VZb گلکسی نوت ۲۰ را در رنگ‌های جدید قرمز، آبی و صورتی ببینید اخبار IT

از سوی دیگر هنوز مشخص نیست سامسونگ همین رویه را در مورد گلکسی نوت ۲۰ الترا هم در پیش می‌گیرد یا کاربران باید به رنگ‌های سفید، مشکی و برنز آن بسنده کنند.

تماشا کنید: نگاه نزدیک دیجیاتو به گلکسی نوت ۲۰ و نوت ۲۰ اولترا

گلکسی نوت ۲۰ را در رنگ‌های جدید قرمز، آبی و صورتی ببینید

کپی رایت:
منبع مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *