دوشنبه , 28 سپتامبر 2020
قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > ویجیاتو: چرا بازی‌های آرکید روز به روز اعتیادآورتر می‌شوند؟-اخبار IT

ویجیاتو: چرا بازی‌های آرکید روز به روز اعتیادآورتر می‌شوند؟-اخبار IT

داستان از این قرار است که شما قهرمان دهکده کوچکتان می‌شوید. کمربندی طلایی هدیه‌ می‌گیرید و آن را مانند جزئی از وجودتان دوست دارید. اما امان از شر حسودان و تنگ نظران این دهکده کوچک. وقتی حواستان پرت می‌شود، یکی از رقبا کمربند را می‌دزدد و پا به فرار می‌گذارد. حال شمایید و دزدی که باید تعقیبش کنید. اما نه به روش مرسومی که تصور می‌کنید. برای این کار از یک گاو بزرگ کمک می‌گیرید تا به شما شاخ بزند و نیرو محرکه‌ای شود برای یک پرش بلند. پرشی که در میانه راه به کمک دیگر مردمان دهکده نیاز دارد تا بتواند از موانع موجود در مسیر در امان بماند و درنهایت ختم به دستگیری دزد شود.

فاکتورهای مختلفی در پرتاب شدن شما موثرند. از قدرت پرشتان در میانه راه گرفته تا سرعت ابتدایی و… . تمام فاکتورهای بازی را می‌توانید به مرور زمان ارتقاء دهید. البته برای اینکار نیاز به پول دارید و پول را از طریق ثبت رکوردی جدید به دست می‌آورید. گیم‌پلی Rocky Rampage بسیار ساده است. کافی است صفحه را به موقع لمس کنید و از تعداد دفعات محدودی که کارکترتان می‌تواند بپرد استفاده کنید. اگر حین پریدن به یکی از نفرات حاضر در مسیر برخورد کنید، سرعتتان بیشتر می‌شود و مسافت بیشتری را طی می‌کنید.

مسیر پیش رویتان پر از موانع مختلفی است که سد راهتان می‌شود. از دروازه‌های چوبی بزرگ گرفته تا نوچه‌های دزد کمربندتان. برای گذشتن از برخی شتاب زیاد نیاز دارید و برای گذشتن از برخی دیگر دقت و توجه به زمان‌بندی پرش‌هایتان. اگر باختید و نتوانستید مسافت دورتری را طی کنید نگران نباشید. به منوی بازی برمی‌گردید، جایی که می‌توانید لیست قابلیت‌هایتان را تماشا کنید. هرکدام که پولتان می‌رسید را ارتقاء دهید و دوباره به مسیر برگردید. مراحل مختلفی در قالب محیط‌های متنوع برای بازی در نظر گرفته شده که گذر از هرکدام نیازمند شکست دادن باس‌فایت پایانی آن است.

ویجیاتو: چرا بازی‌های آرکید روز به روز اعتیادآورتر می‌شوند؟

کپی رایت:
منبع مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *