چهارشنبه , 28 اکتبر 2020
قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > مشکلات سلامتی جرمی کلارکسون؛ مانعی تازه برای ضبط فصل چهارم گرندتور-اخبار IT

مشکلات سلامتی جرمی کلارکسون؛ مانعی تازه برای ضبط فصل چهارم گرندتور-اخبار IT

تولید فصل چهارم سری برنامه های گرند تور که در واقع جایگزین تاپ گیر شده است، تاکنون با چالش های زیادی مواجه بوده است که شیوع ویروس کرونا، تنها یکی از آنهاست. حتی پیش از جهانی شدن اپیدمی کرونا نیز مجریان این برنامه از عدم توانایی برای ادامه حضور به شیوه سابق سخن گفته بودند و حالا نیز خبر می رسد که وضعیت سلامتی جرمی کلارکسون به مانعی برای ضبط سری جدید مبدل شده است.

جرمی کلارکسون مجری مشهور برنامه گرندتور و تاپ گیر اعلام کرد:

«مدت طولانی است که دیگر مشروبات الکلی مصرف نمی کند و سیگار را نیز کنار گذاشته است.»

Digiato 600x120 مشکلات سلامتی جرمی کلارکسون؛ مانعی تازه برای ضبط فصل چهارم گرندتور اخبار IT
320 320 مشکلات سلامتی جرمی کلارکسون؛ مانعی تازه برای ضبط فصل چهارم گرندتور اخبار IT Digiato 290x290 مشکلات سلامتی جرمی کلارکسون؛ مانعی تازه برای ضبط فصل چهارم گرندتور اخبار IT

وی که در مصرف سیگار و مشروبات الکلی زیاده روی می‌کرد سه سال پیش در حین گذراندن تعطیلات خانوادگی در مایورکا اسپانیا دچار ذات الریه شده و این اتفاق سبب شد که کلارکسون به طور کامل از کشیدن سیگار منع شود.

این مجری برنامه گرندتور اعتقاد دارد دلیل اصلی کاهش فروش سیگار در انگلستان به میزان 20 میلیون نخ در ماه ذات الریه او بوده است!

jeremy clarkson 2 1 600x400 مشکلات سلامتی جرمی کلارکسون؛ مانعی تازه برای ضبط فصل چهارم گرندتور اخبار IT

جرمی کلارکسون در این باره می‌گوید:

«برخی اعتقاد دارند که هشدارهای سازمان بهداشت جهانی در این زمینه موثر بوده است و برخی دیگر کاهش هزینه ها را دلیل اصلی کاهش فروش سیگار در انگلستان می دانند و عده ای نیز معتقدند ممنوعیت کشیدن سیگار در محیط های بسته از دلایل اصلی این کاهش فروش است اما من معتقدم سه سال پیش که من به عنوان یکی از سیگاری ترین افراد جهان به علت ذات الریه سیگار را برای همیشه کنار گذاشتم فروش سیگار در کشور انگلستان کاهش یافت!»

Jeremy Clarkson Richard Hammond and James May 600x372 مشکلات سلامتی جرمی کلارکسون؛ مانعی تازه برای ضبط فصل چهارم گرندتور اخبار IT

در زمان ذات الریه به قدری خون کلارکسون مسموم شده بود که انگشتان وی توان کار کردن با فندک را نیز نداشت.

این مجری علامه فراوانی نیز به نوشیدن مشروبات الکی دارد اما دکتر ها به او اعلام کرده اند که به علت مسدود شدن مجرای بزاق دیگر نباید الکل مصرف کند. همین عوامل سبب شده که جرمی کلارکسون در سن 60 سالگی مشغول دست و پنجه نرم کردن با بیماری های بیشماری باشد.

jeremyclarksonhelicopter cd34 540x400 مشکلات سلامتی جرمی کلارکسون؛ مانعی تازه برای ضبط فصل چهارم گرندتور اخبار IT

ذات الریه وی سبب شد تا فصل دوم برنامه گرندتور با تاخیر چند ماهه تولید شود و پس از ضبط فصل سوم نیز تصمیم بر آن شد که این برنامه دیگر به شکل سابق تولید نشده و تنها به صورت ویژه برنامه پخش شود.

در حال حاضر نیز تنها یک قسمت از ویژه برنامه فصل چهارم گرندتور پخش شده است و با توجه به وضعیت سلامتی 3 مجری دوست داشتنی این برنامه و گسترش ویروس کرونا مشخص نیست که قسمت جدید از فصل چهارم در چه تاریخی پخش خواهد شد.

مشکلات سلامتی جرمی کلارکسون؛ مانعی تازه برای ضبط فصل چهارم گرندتور

کپی رایت:
منبع مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *