قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > ویجیاتو: معرفی بهترین نقشه‌های تمرینی فورتنایت-اخبار IT

ویجیاتو: معرفی بهترین نقشه‌های تمرینی فورتنایت-اخبار IT

مثل روال گذشته باز هم سیزن جدید فورتنایت با یک ایونت متفاوت و جذاب آغاز شد. این بار نیمی از نقشه بازی زیر آب رفت و قرار است کاربرها شرایط جدیدی را برای رسیدن به پیروزی تجربه کنند. البته فقط فضای بازی نیست که دستخوش تغییرات شده و در این بین می‌توان به اضافه شدن اسکین‌های جدیدی از جمله آکوامن، سلاح‌های جدید و آیتم‌های جالبی مانند غذاها اشاره کرد.

همراه با به‌روز‌رسانی نقشه، آیتم‌ها و سایر ویژگی‌های بازی، از نظر بصری نیز فورتنایت دستخوش تغییرات زیادی شده. تغییراتی که چندان به مذاق کاربران خوش نیامده و باعث شده مشکلات زیادی با بازی داشته باشند. در سری ویدیوهای آموزش فورتنایت سراغ ترفندهایی می‌رویم که به شما اجازه می‌دهند موثرتر بازی کنید. منظور از موثرتر بازی کردن این است که بتوانید در قسمت بتل رویال بازی، بیشتر کیل بگیرید و در راستای رسیدن به پیروزی بهتر عمل کنید.

طبیعی است که رسیدن به این درجه در بازی نیازمند تمرین و وقت‌گذرانی فراوانی است، البته با توجه به ترفندهای آموزشی ما.

اضافه شدن بخش Creative Mode به فورتنایت تحولی بزرگ بود که ساختار بازی را به کلی تغییر داد. نقشه های تمرینی فورتنایت از وبسایت‌ها و اپلیکیشن‌های ثانویه جمع شدند و همگی به بستر اصلی بازی اضافه شدند. در کنار نقشه های تمرینی فورتنایت، نقشه‌ها و حالت‌های بازی دیگری نیز به فورتنایت اضافه شد. درواقع بخش Creative Mode بیش از پیش توانست جامعه گیمرهای فورتنایت را به هم نزدیک کند و کاری کرد که میزان تعامل میان گیمرها چندین و چند برابر شود.

در این ویدیو برای آموزش قوانین و قواعد بازی سراغ بهترین نقشه های تمرینی فورتنایت می‌رویم. هر یک را به شما معرفی می‌کنیم و درخصوص تمرین‌های مفیدشان توضیح می‌دهیم. اگر دوست دارید در فورتنایت پیشرفت کنید، حتما ویدیو را تا انتها تماشا کنید. آن را با دوستانتان به اشتراک بگذارید و نظرات و پیشنهاداتتان را برای ویدیوهای آموزشی بعدی به ما بگویی.

ویجیاتو: معرفی بهترین نقشه‌های تمرینی فورتنایت

کپی رایت:
منبع مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *