دوشنبه , 21 سپتامبر 2020
قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > ثروت جف بزوس تنها در یک روز ۱۳ میلیارد دلار افزایش پیدا کرد-اخبار IT

ثروت جف بزوس تنها در یک روز ۱۳ میلیارد دلار افزایش پیدا کرد-اخبار IT

طبق گزارش بلومبرگ مدیرعامل میلیاردر آمازون رکورد جدیدی را به ثبت رسانده؛ ثروت جف بزوس تنها در یک روز ۱۳ میلیارد دلار افزایش پیدا کرد.

پیشتر در خبرها خواندید که ثروت جف بزوس از کل ارزش بیت کوین هم بیشتر شده است؛ در پایان روز دوشنبه گذشته، بلومبرگ در رتبه بندی روزانه ثروتمندان جهان که به شاخص میلیاردرهای بلومبرگ شهرت دارد، ثروت خالص جف بزوس را برابر با ۱۸۹.۳ میلیارد دلار برآورد کرد. بزوس که براساس ادعای نشریات فوربس و بلومبرگ ثروتمندترین فرد در دنیاست طبق اطلاعات جدید توانسته تنها یک روز ۱۳ میلیارد دلار به کل ثروت خود اضافه کند که این نیز مرهون پیش بینی های مثبت وال استریت بوده است.

بعد از آنکه یکی از تحلیلگران بانک سرمایه گذاری گلدمن ساکس آمریکا برآوردهایش در مورد ارزش آمازون را افزایش داد سهام این شرکت در روز دوشنبه این هفته رشدی ۸ درصدی را تجربه کرد. براساس ادعای این تحلیلگر ارزش سهام آمازون ظرف دوازده ماه آینده با رشد حدود ۲۸ درصدی به  ۳۸۰۰ دلار بابت هر سهم می رسد. صبح روز سه شنبه این هفته هر سهم آمازون برابر با ۳۲۳۲.۴۹  دلار در بورس آمریکا معامله شد.

600x120 ثروت جف بزوس تنها در یک روز ۱۳ میلیارد دلار افزایش پیدا کرد اخبار IT
320 320 ثروت جف بزوس تنها در یک روز ۱۳ میلیارد دلار افزایش پیدا کرد اخبار IT Digiato 290x290 ثروت جف بزوس تنها در یک روز ۱۳ میلیارد دلار افزایش پیدا کرد اخبار IT

 ثروت جف بزوس تنها در یک روز ۱۳ میلیارد دلار افزایش پیدا کرد اخبار IT

ثروت هنگفت جف بزوس از ۵۷ درصد سهام او در آمازون می آید و روشن است که با رشد ارزش سهام این خرده فروشی آنلاین ثروت بزوس نیز مرتبا بیشتر و بیشتر می شود. حالا بزوس در آستانه ثبت رکورد تازه قرار دارد؛ اگر این روند ثروت اندوزی بزوس ادامه پیدا کند او نخستین فرد در دنیا خواهد بود که ثروت خالصش از ۲۰۰ میلیارد دلار فراتر می رود. البته اشاره کنیم اگر مدیرعامل آمازون به خاطر طلاقش از مکنزی مجبور نمی شد ۴۰ میلیارد دلار را در چارچوب توافقنامه طلاق پرداخت کند حالا این رکورد را هم ثبت کرده بود.

ثروت جف بزوس تنها در یک روز ۱۳ میلیارد دلار افزایش پیدا کرد

کپی رایت:
منبع مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *