قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > قابلیت واکنش به پیام‌ها با اموجی به اپ Messages در اندروید آمد-اخبار IT

قابلیت واکنش به پیام‌ها با اموجی به اپ Messages در اندروید آمد-اخبار IT

گوگل به منظور رقابت با دیگر اپلیکیشن‌های چت، قابلیت واکنش به پیام‌ها با اموجی را به اپ Messages اضافه کرد. این قابلیت حدودا از سه ماه قبل به طور آزمایشی برای عده محدودی فعال شد اما گوگل حالا آن را به مرور در دسترس کاربران اندرویدی قرار می‌دهد.

برای واکنش دادن به پیام‌ها با اموجی در اپ Messages کافیست پیام را لمس کرده و نگه دارید. با این کار یک نوار باریک با هفت اموجی ظاهر می‌شود. برای اضافه کردن اموجی‌ها باید قابلیت Chat در اپ Messages فعال باشد، بنابراین امکان ارسال آن‌ها برای مخاطبانی که آیفون دارند و همچنین کاربرانی که گوشی اندرویدی آن‌ها از قابلیت RCS پشتیبانی نمی‌کند، وجود ندارد.

قابلیت واکنش به پیام‌ها با اموجی به مرور در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت، بنابراین اگر هنوز برای شما فعال نشده باید بیشتر منتظر بمانید.

600x120 قابلیت واکنش به پیام‌ها با اموجی به اپ Messages در اندروید آمد اخبار IT
320 320 قابلیت واکنش به پیام‌ها با اموجی به اپ Messages در اندروید آمد اخبار IT 290dar290 1 قابلیت واکنش به پیام‌ها با اموجی به اپ Messages در اندروید آمد اخبار IT

Google adds emoji reactions to Messages on Android 0 قابلیت واکنش به پیام‌ها با اموجی به اپ Messages در اندروید آمد اخبار IT

گوگل همچنین در بیانیه این شرکت به قابلیت‌های دیگری که به تازگی به اپ Messages اضافه شده‌اند، اشاره کرد. این اپ حالا با توجه به پیام‌های دریافتی اخیر، متن یا اموجی را پیشنهاد داده و Smart Reply قابلیت پیشنهاد دادن استیکرها را پیدا کرده است. استیکرها بالای قسمتی که کاربر در حال وارد کردن پیام است ظاهر می‌شوند. قابلیت تقریباً جدید دیگر ویرایشگر داخلی تصویر است که به کاربر اجازه نقاشی کردن روی عکس‌های گرفته شده با گوشی را می‌دهد.

بیشتر قابلیت‌های جدید اپ Messages مدت هاست که در دیگر اپلیکیشن‌های چت وجود دارند، با این وجود اضافه شدن آن‌ها برای گوگل اهمیت داشته و در تشویق کاربران به استفاده از این اپ به جای ده‌ها اپ چت و پیام رسان دیگر تأثیرگذار خواهند بود.

قابلیت واکنش به پیام‌ها با اموجی به اپ Messages در اندروید آمد

کپی رایت:
منبع مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *