پنج‌شنبه , 22 اکتبر 2020
قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > نگاهی به آثار برگزیده رویداد عکاسی با آیفون 2020-اخبار IT

نگاهی به آثار برگزیده رویداد عکاسی با آیفون 2020-اخبار IT

برندگان جایزه عکاسی با آیفون سال 2020 (به اختصار IPPAWARDS) مشخص شدند. امسال سیزدهمین سالی است که رقابت عکاسی با آیفون با حضور هزاران عکاس از سراسر دنیا برگزار می شود و آثار ارائه شده از سوی ده ها عکاس طیف وسیعی از سوژه ها از طبیعت گرفته تا خیابان و المان های شهری و حتی مناطق دور افتاده را شامل می شوند.

امسال جایزه برترین اثر و عکاس سال رویداد عکاسی با آیفون به Dimpy Bhalotia از انگلستان تعلق گرفته است. اثر برگزیده که پسرهای پرنده نام دارد در گروه عکاسی خیابانی قرار دارد و سه پسر بچه را نشان می دهد که از روی دیوار به داخل رو گنگ می پرند و در این حین نوعی تنش آمیخته به غرور را تجربه می کنند.

00 POTY GrandPrize Dimpy Bhalotia 1427x2048 1 نگاهی به آثار برگزیده رویداد عکاسی با آیفون 2020 اخبار IT

600x120 نگاهی به آثار برگزیده رویداد عکاسی با آیفون 2020 اخبار IT
320 320 نگاهی به آثار برگزیده رویداد عکاسی با آیفون 2020 اخبار IT 280 280 دیجیاتو نگاهی به آثار برگزیده رویداد عکاسی با آیفون 2020 اخبار IT

جوایز جایگاه های اول، دوم و سوم عکاس سال نیز همگی به خاطر اثری به نام بدون دیوار (یا No Walls) به Artyom Baryshau از بلاروس تعلق گرفت؛ عکاس در این اثر نوارهایی آبی رنگ روی دیوار را به تصویر کشیده که در انتها با آسمان آبی ادغام می شوند و ترکیبی جالب را خلق می کنند.

01 POTY 1st Artsiom Baryshau نگاهی به آثار برگزیده رویداد عکاسی با آیفون 2020 اخبار IT

Geli Zhao از چین نیز به خاطر ارائه عکسی بدون عنوان از چند ملحفه که در یک ابری در آسمان می رقصند نظر داوران رویداد عکاسی با آیفون را به خود جلب کرد.

02 POTY 2nd Geli Zhao 1 نگاهی به آثار برگزیده رویداد عکاسی با آیفون 2020 اخبار IT

عکاس دیگری به نام صیف حسین از عراق هم به خاطر پرتره ای از یک مرد مسن با نام شیخ جوانان توانست برنده جایزه امسال شود.

03 POTY 3rd Saif Hussain نگاهی به آثار برگزیده رویداد عکاسی با آیفون 2020 اخبار IT

Processed with VSCO with b6 preset

سه برنده اصلی در ۱۸ دسته مختلف از این رقابت تقریبا از گوشه گوشه دنیا بودند (شامل استرالیا، بحرین، بلاروس، کانادا، چین، کلمبیا، فرانسه، هنگ کنگ، ایتالیا، عراق، ژاپن، هلند، پرو، فیلیپین، پرتغال، سنگاپور، اسپانیا، تایوان، انگلستان و آمریکا).

جالب است بدانید یکی از آثار برگزیده امسال با آیفون 4 گرفته شده بود و این نشان می دهد که برای گرفتن عکس های فوق العاده از سوژه ها نیازی نیست تازه ترین گوشی های موبایل را در اختیار داشته باشید. این عکس که توسط عمر لوکاس گرفته شده در دسته عکاسی از مردم جایگاه نخست را به خود اختصاص داد. برای مشاهده باقی عکس ها میتوانید به وبسایت مرجع برگزار کننده این رویداد مراجعه نمایید.

37 1st PEOPLE Omar Lucas 1 نگاهی به آثار برگزیده رویداد عکاسی با آیفون 2020 اخبار IT

نگاهی به آثار برگزیده رویداد عکاسی با آیفون 2020

کپی رایت:
منبع مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *