یکشنبه , 27 سپتامبر 2020
قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > خنک‌کننده پوشیدنی سونی تحمل گرمای طاقت فرسای تابستان را آسان‌تر می‌کند-اخبار IT

خنک‌کننده پوشیدنی سونی تحمل گرمای طاقت فرسای تابستان را آسان‌تر می‌کند-اخبار IT

Reon Pocket خنک کننده پوشیدنی ساخت سونی است که از طریق درگاه USB-C شارژ شده و به گوشی‌های اندرویدی و آیفون وصل می‌شود. این گجت با فشار دادن پد سیلیکونی پشت آن فعال شده و با استفاده از «اثر پلتیر» (Peltier) دمای سطح بدن را کاهش یا افزایش می‌دهد.

این دستگاه را با در دست گرفتن هم می‌توان استفاده کرد، اما برای بهره برداری حداکثری باید زیرپوش جیب دار سونی را خریداری کرد و دستگاه را درون آن قرار داد. این وسیله تنها ۸۰ گرم وزن داشته و به علت ضخامت کم به سختی از زیر لباس قابل تشخیص است.

به کمک اپلیکیشن می‌توان دما را در چهار سطح خنک و گرم تنظیم کرده و سرعت فن را تغییر داد. دستگاه مورد بحث با یکبار شارژ بسته به تنظیمات و شدت استفاده، ۲ تا ۳ ساعت قابل استفاده است. سونی می‌گوید این خنک کننده دمای سطح بدن را تا ۱۳ درجه سانتی گراد کاهش می‌دهد.

کارشناس سایت ورج عملکرد خنک کننده Reon Pocket را در دمای ۳۰ درجه سانتی گراد و رطوبت ۸۰ درصد تابستان شهر توکیو، در کمترین تنظیمات خنک کنندگی مطلوب توصیف می‌کند. به گفته او نباید از این وسیله انتظارات زیادی داشت و با استفاده آن همچنان گرما و رطوبت محیط را حس می‌کنید، اما تحمل شرایط را برای شما آسان تر می‌کند.

Sony%E2%80%99s wearable air conditioner is pretty cool 1 w600 خنک‌کننده پوشیدنی سونی تحمل گرمای طاقت فرسای تابستان را آسان‌تر می‌کند اخبار IT

خنک کننده Reon Pocket و زیرپوش جیب دار به ترتیب با قیمت ۱۲۲ و ۱۷ دلار فقط در کشور ژاپن به بازار عرضه شده اند. اپلیکیشن این وسیله از زبان انگلیسی پشتیبانی می‌کند بنابراین بیشتر کاربران بین المللی قادر به استفاده از آن خواهند بود.

خنک‌کننده پوشیدنی سونی تحمل گرمای طاقت فرسای تابستان را آسان‌تر می‌کند

کپی رایت:
منبع مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *