قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > تعطیلی دو مرکز مخابرات در تهران به دلیل ابتلای گروهی کارکنان به کرونا-اخبار IT

تعطیلی دو مرکز مخابرات در تهران به دلیل ابتلای گروهی کارکنان به کرونا-اخبار IT

مخابرات تهران از تعطیلی مرکز مخابرات توکلی واقع در تهران‌سر به دلیل ابتلای گروهی از کارکنان این مرکز به کرونا خبر داد. این مرکز دومین مرکز مخابراتی است که طی روزهای اخیر به خاطر شیوع ویروس کرونا در بین کارکنان تعطیل می‌شود و برخی خدمات خود را به مشتریان متوقف می‌نماید.

بنابر اعلام شرکت مخابرات منطقه تهران، در پی مثبت شدن تست کرونای تعدادی از کارکنان مرکز مخابرات توکلی، این مرکز تعطیل شده است و پاسخگویی به امور مشترکین تا اطلاع ثانوی امکان‌پذیر نیست.

مخابرات منطقه تهران اعلام کرد که با توجه به مثبت شدن تست کرونای تعدادی از همکاران مرکز مخابرات شهید توکلی، پاسخگویی به امور مشترکین این مرکز تا اطلاع ثانوی تعطیل شده و مشترکین مرکز مذکور می توانند جهت انجام امور مخابراتی خود به مراکز مخابراتی چیتگر، شهید صالح طبری، شهید زارعی و شهید حق شناس مراجعه کنند.

600x120 تعطیلی دو مرکز مخابرات در تهران به دلیل ابتلای گروهی کارکنان به کرونا اخبار IT
280 280 دیجیاتو تعطیلی دو مرکز مخابرات در تهران به دلیل ابتلای گروهی کارکنان به کرونا اخبار IT 320 320 تعطیلی دو مرکز مخابرات در تهران به دلیل ابتلای گروهی کارکنان به کرونا اخبار IT

پیش از این برخی رسانه‌ها گزارش داده بودند که مرکز مخابرات قندی نیز به دلیل به ابتلای شماری از کارکنان این مرکز به کرونا تعطیل شده است و از ارائه خدمات به مشترکین معذور است.

همچنین برقراری ارتباط با سامانه ارتباط مردمی ۲۰۲۱ مخابرات منطقه تهران نیز به دلیل وجود مشکلات فنی تا اطلاع ثانونی با اختلال همراه است.

Coronavirus cases  PTI تعطیلی دو مرکز مخابرات در تهران به دلیل ابتلای گروهی کارکنان به کرونا اخبار IT

چندی پیش وزیر ارتباطات در مجلس اعلام کرده بود که تلاش شرکت مخابرات ایران در ایام کرونا بی نظیر بود. منظور «محمد جواد آذری جهرمی» به تلاش‌های بی‌وقفه شرکت مخابرات برای انجام یک سری عملیات مخابراتی در کشور برای برقراری و توسعه اینترنت ثابت بوده است.

طرح دورکاری در شرکت مخابرات ایران تا پایان تیرماه نیز توسط این شرکت انجام شده بود که البته صرفا محدود به همکاران دارای بیماری زمینه‌ای خطرناک و بانوان باردار بود. با این وجود به نظر می‌رسد تمدید این نوع دورکاری در ماه‌های آتی نیز در مراکز مخابراتی کشور مورد نیاز است و همچنین دامنه وسیع‌تری از کارمندان را باید شامل شود، هرچند بسیاری از کارهای مخابراتی و عملیاتی نمی‌تواند به صورت دورکاری انجام شود و برخی از کارمندان مجبور به حضور در محل کار خود هستند تا اینترنت و تلفن مشترکین که در ایام خانه‌نشینی و دورکاری از ملزومات هر خانه‌ای شده را پایدار نگه دارند.

تعطیلی دو مرکز مخابرات در تهران به دلیل ابتلای گروهی کارکنان به کرونا

کپی رایت:
منبع مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *