قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > روزیاتو: ملاقات تصادفی و عجیب دو همزاد در خطوط هوایی رایان ایر-اخبار IT

روزیاتو: ملاقات تصادفی و عجیب دو همزاد در خطوط هوایی رایان ایر-اخبار IT

بسیاری از ما در میان جمعیت کسی را دیده ایم که شباهت زیادی به اطرافیان، دوستان یا حتی خود ما دارند اما احتمال اینکه بتوانید همزاد خود را پیدا کنید بسیار اندک است. اما دو غریبه خوش شانس در پروازی از رایان ایر در اتفاقی بسیار نادر کنار همزاد خود نشستند.یکی از این دو مسافر ریش دار برای اینکه یک زوج کنار هم بنشیند پذیرفت جای خود را عوض کند و بعد از نشستن بر روی صندلی جدیدش با صحنه ای باورنکردنی روبرو شد. رابرت استیرلینگ اهل ردبریج در شرق لندن در سال ۲۰۱۵ در پروازی از استنستد به شنون، ایرلند در کنار نیل داگلاس نشست.

Neil Thomas Douglas and Rob Stirling 1 روزیاتو: ملاقات تصادفی و عجیب دو همزاد در خطوط هوایی رایان ایر اخبار IT

رابرت که کارمند است گفت که دوستانش در ابتدا متوجه شباهت او با مسافر کناری اش شده بودند. وی در این باره چنین می کوید: «من برای اینکه یک زوج بتوانند کنار هم بنشینند صندلی ام را عوض کردم. ناگهان نیل کنار من ظاهر شد و دوستان من همگی شروع به فریاد زدن کرده و از ما خواستند که با هم عکس بگیریم. ما در پرواز برای بیش از یک ساعت صحبت کردیم، او پسر بسیار خوبی بود». این دو در نهایت یک عکس سلفی از خود گرفتند که نیل ۳۲ ساله اهل گلاسکو آن را در حساب توییتری خود منتشر کرد. این تصویر شباهت باورنکردنی بین این دو را نشان می دهد که از ریش پرپشت تا مدل موی سر و لبخندشان را شامل می شود. این دو حتی در هتلی مشترک اقامت کردند و سلفی آن ها نیز هزاران بار در توییتر بازنشر شد.

Screen Shot 2015 10 30 at 101239 روزیاتو: ملاقات تصادفی و عجیب دو همزاد در خطوط هوایی رایان ایر اخبار IT

راب می گوید: «مشخص شد که ما در یک هتل اقامت کرده ایم و آن شب او را در کافه چند بار دیدم. ما شروع به صحبت کردیم و چندین نفر به این نکته اشاره کردند که ما شباهت بسیاری به همدیگر داریم». نیل نیز می گوید:«بسیار باورنکردنی بود، برای عجیب تر کردن آن، وقتی که به هتل گالوی رفتم او نیز آنجا بود. بعد از آن به کافه رفتم و رابرت بار دیگر آنجا بود».

بیشتر بخوانید: ملاقات با «همزاد» در یک برنامه تلویزیونی در آمریکا

rooziato 1 روزیاتو: ملاقات تصادفی و عجیب دو همزاد در خطوط هوایی رایان ایر اخبار IT
290x290 6 روزیاتو: ملاقات تصادفی و عجیب دو همزاد در خطوط هوایی رایان ایر اخبار IT
روزیاتو: ملاقات تصادفی و عجیب دو همزاد در خطوط هوایی رایان ایر

کپی رایت:
منبع مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *