قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > سرمایه گذاری ۸۳.۲ میلیون دلاری سامسونگ برای ارتقای فناوری نمایشگر و تراشه-اخبار IT

سرمایه گذاری ۸۳.۲ میلیون دلاری سامسونگ برای ارتقای فناوری نمایشگر و تراشه-اخبار IT

سامسونگ سال جاری میلادی حدود ۸۳.۲ میلیون دلار برای ارتقای فناوری نمایشگرها و نیمه رساناها صرف خواهد کرد.

سامسونگ مرکز تحقیقاتی Industrial-Academia Cooperation Center را ژوئیه سال ۲۰۱۸ افتتاح کرد و حالا این مرکز دومین سال فعالیتش را جشن می‌گیرد. این مرکز از زمان افتتاح از پروژه‌های تحقیقاتی بیش از ۷۰۰ دانشجوی دکتری، دانشجو و استاد دانشگاه پشتیبانی کرده است. سامسونگ بوسیله این مرکز به دانشگاه‌ها اجازه می‌دهد تا از تجهیزات پیشرفته تراشه سازی این شرکت برای پروژه‌های تحقیقاتی استفاده کنند.

Samsung exynos 850 سرمایه گذاری ۸۳.۲ میلیون دلاری سامسونگ برای ارتقای فناوری نمایشگر و تراشه اخبار IT

600x120 سرمایه گذاری ۸۳.۲ میلیون دلاری سامسونگ برای ارتقای فناوری نمایشگر و تراشه اخبار IT
290x290 HONOR Banner 1 سرمایه گذاری ۸۳.۲ میلیون دلاری سامسونگ برای ارتقای فناوری نمایشگر و تراشه اخبار IT 290x290 سرمایه گذاری ۸۳.۲ میلیون دلاری سامسونگ برای ارتقای فناوری نمایشگر و تراشه اخبار IT

سامسونگ می‌گوید سرمایه گذاری جدید این شرکت به محققان دانشگاه‌های بومی کره که پروژه‌هایشان در چند ماه گذشته به دلیل شیوع بیماری کووید-۱۹ به تأخیر افتاده و یا متوقف شده کمک می‌کند. این شرکت کره‌ای در سال‌های اخیر سالانه حدود ۳۳ میلیون دلار به محققان و دانشجویان کمک کرده است.

سال گذشته میلادی سامسونگ از ۱۰ دانشگاه برای استفاده از تجهیزات این شرکت در ۱۰۰ آزمایش تحقیقاتی درخواست دریافت کرد و تجهیزات را به طور رایگان در اختیار آن‌ها قرار داد. سازنده کره‌ای همچنین برای ثبت پتنت پروژه‌های جاری نیز به محققان کمک می‌کند. این شرکت ۱۰ درصد از سرمایه گذاری جدید را به زمینه‌های پایه‌ای علم مثل شیمی، ریاضی و فیزیک اختصاص خواهد داد که برای توسعه مواد و تجهیزات تحلیل داده جدید صرف خواهد شد.

«Mr. Lee Han-Kwan»، رییس مرکز Industrial-Academia Cooperation Center سامسونگ می‌گوید: «ما همکاری خود را با دانشگاه‌های کره‌ای گسترش خواهیم داد تا به آن‌ها در ابداع تحقیق و توسعه (R&D) عالی و کاربردی کمک کرده باشیم. ما می‌خواهیم اکوسیستم سالمی را بسازیم که استعدادهای درخشان آن می‌توانند وارد سامسونگ شده و توانایی‌های خود را گسترش دهند.»

سرمایه گذاری ۸۳.۲ میلیون دلاری سامسونگ برای ارتقای فناوری نمایشگر و تراشه

کپی رایت:
منبع مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *