چهارشنبه , 28 اکتبر 2020
قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > ۸۹ درصد دارندگان رمزارزها نگران سرنوشت دارایی خود پس از مرگ هستند-اخبار IT

۸۹ درصد دارندگان رمزارزها نگران سرنوشت دارایی خود پس از مرگ هستند-اخبار IT

بر اساس نظرسنجی جدیدی که از دارندگان رمزارزها صورت گرفته، مشخص شده که شمار بالایی از این افراد نگران انتقال دارایی خود به اعضای خانواده یا دوستان پس از مرگشان هستند.

در این نظرسنجی «Cremation Institute» که در فاصله اکتبر ۲۰۱۹ تا ژوئن ۲۰۲۰ صورت گرفته، ۱۱۵۰ نفر شرکت کرده‌اند. در حالی که نزدیک به ۹۰ درصد این افراد نگرانی دارایی‌های خود پس از مرگ هستند، شمار بالایی از آن‌ها از وصیت‌نامه استفاده نمی‌کنند و همچنین دستورالعمل مناسبی برای افراد دیگر درنظر نگرفته‌اند. به اعتقاد این موسسه، دلیل چنین موضوعی کمبود سرویس‌های مربوط به دارایی‌های دیجیتال و همچنین عدم وجود قوانین دولتی است.

بر اساس این نظرسنجی، ۸۹ درصد سرمایه‌گذاران از انتقال دارایی خود پس از مرگ به اعضای خانواده یا دوستان ابزار نگرانی کرده‌اند و نمی‌دانند این سرمایه‌ در اختیار افراد قرار می‌گیرد یا خیر. جالب است بدانید هیچ کدام از آن‌ها گزینه «اصلا نگران نیستم» را انتخاب نکرده‌اند.

600x120 ۸۹ درصد دارندگان رمزارزها نگران سرنوشت دارایی خود پس از مرگ هستند اخبار IT
320 320 ۸۹ درصد دارندگان رمزارزها نگران سرنوشت دارایی خود پس از مرگ هستند اخبار IT 290x290 HONOR Banner 1 ۸۹ درصد دارندگان رمزارزها نگران سرنوشت دارایی خود پس از مرگ هستند اخبار IT

Crypto Assets 1 ۸۹ درصد دارندگان رمزارزها نگران سرنوشت دارایی خود پس از مرگ هستند اخبار IT

با وجود چنین موضوعی، نسل‌های جوان‌تر در رده سنی ۱۸ تا ۴۰ سال در مقایسه با افراد مسن، برنامه‌های کمتری برای دارایی‌های دیجیتالی خود پس از مرگ دارند. ۶۵ درصد از افراد ۲۶ تا ۴۰ سال و تنها ۴۱ درصد از افراد ۱۸  تا ۲۵ سال برای دارایی‌های خود دستورالعمل درنظر گرفته‌اند که این رقم برای افراد ۴۱ تا ۵۵ سال و ۵۶ تا ۷۶ سال به ترتیب به ۸۶ و ۹۴ درصد می‌رسد.

Crypto Assets 2 ۸۹ درصد دارندگان رمزارزها نگران سرنوشت دارایی خود پس از مرگ هستند اخبار IT

۶۵ درصد از افرادی که برای دارایی‌های خود پس از مرگ برنامه‌ریزی کرده‌اند، در اطراف خانه دستورالعمل‌هایی برای افراد دیگر قرار داده‌اند. تنها ۲ درصد آن‌ها از راه حل‌های امن مانند صندوق‌ها استفاده کرده‌اند و ۳۲ درصد نیز برای ذخیره دستورالعمل‌ها از USB یا کامپیوتر استفاده کرده‌اند.

این نظرسنجی نشان می‌دهند که دارندگان رمزارزها تقریبا ۴ برابر کمتر از سایر سرمایه‌گذاران، ۷ درصد در برابر ۳۲ درصد، از وصیت‌نامه برای انتقال ثروت خود استفاده می‌کنند و این موضوع در آینده می‌تواند خطرات زیادی به همراه داشته باشد، چرا که تا به امروز میلیاردها دلار ارز دیجیتال گم شده است.

۸۹ درصد دارندگان رمزارزها نگران سرنوشت دارایی خود پس از مرگ هستند

کپی رایت:
منبع مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *