چهارشنبه , 28 اکتبر 2020
قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > تلاش مک لارن برای فروش سهام تیم فرمول 1 در پی در پی شیوع کرونا-اخبار IT

تلاش مک لارن برای فروش سهام تیم فرمول 1 در پی در پی شیوع کرونا-اخبار IT

پیش از این در خبری به اخراج تعداد زیادی از کارکنان شرکت مک لارن این سوپرخودروساز انگلیسی پرداخته بودیم. حال طبق اخبار اختصاصی که توسط اتوکار انگلستان منتشر شده است این شرکت قصد دارد تا بخش زیادی از سهام تیم فرمول 1 خود را نیز واگذار کند.

how mclaren wanted to break the land speed record with ayrton senna as a driver 4 تلاش مک لارن برای فروش سهام تیم فرمول 1 در پی در پی شیوع کرونا اخبار IT

هفته گذشته نیز مک لارن در حدود 150 میلیون پوند از بانک ملی بحرین وام با بهره پایین دریافت کرد. با وجود تمامی این شرایط سهام دارن تصمیم گرفته اند که برای تضمین آینده مک لارن سیاست های جدیدی را اتخاذ کنند.

600x120 تلاش مک لارن برای فروش سهام تیم فرمول 1 در پی در پی شیوع کرونا اخبار IT
320 320 تلاش مک لارن برای فروش سهام تیم فرمول 1 در پی در پی شیوع کرونا اخبار IT 290.290 تلاش مک لارن برای فروش سهام تیم فرمول 1 در پی در پی شیوع کرونا اخبار IT

در همین راستا و طبق اطلاعات بدست آمده از داخل شرکت، مک لارن قصد دارد که در آینده ای نزدیک بخشی از سهام تیم فرمول 1 خود را به جهت سرمایه گذاری به فروش برساند. به علاوه بخشی از خط تولید محصولات تجاری این شرکت نیز به فروش خواهد رسید.

در حال حاضر صندلی های فرمول یک تحت عنوان سرمایه گذاری خرید و فروش شده و سهام شرکت های شرکت کننده در این مسابقات نیز به جهت سرمایه گذاری خریداری می شود.

1993 mclaren cosworth ford mp4 8a formula racing single seater sold for 4197 1 600x400 تلاش مک لارن برای فروش سهام تیم فرمول 1 در پی در پی شیوع کرونا اخبار IT

سال گذشته بود که پدر نیکلاس لطیفی، دو رگه ایرانی-کانادایی با سرمایه گذاری 200 میلیون پوندی در تیم فرمول 1 ویلیامز توانست یک صندلی را برای فرزند خود به ارمغان آورد و به همین ترتیب نیز نیکلاس لطیفی عنوان اولین ایرانی حاضر در مسابقات فرمول 1 را به خود اختصاص داد.

پیش از این لنس استرول به همین شکل در تیم فرمول 1 ریسینگ پوینت صاحب صندلی شد و پدر او نیز بخش عظیمی از سهام شرکت آستون مارتین شریک تجاری ریسینگ پوینت را به تصاحب خود در آورد.

1993 mclaren cosworth ford mp4 8a formula racing single seater sold for 4197 15 600x400 تلاش مک لارن برای فروش سهام تیم فرمول 1 در پی در پی شیوع کرونا اخبار IT

با توجه به قوانین جدید مسابقات فرمول 1 مبنی بر رعایت سقف بودجه برای تمامی تیم‌های شرکت کننده، این مسابقات به محل جذابی برای سرمایه گذاری افراد و شرکت‌ها مبدل شده است.

پیش از این نیز صحبت هایی از فروش بخشی از پتنت‌ها و دست آوردهای بخش مسابقه‌ای مک لارن برای استفاده در حمل و نقل عمومی و بخش بهداشت به گوش می رسید. اما به نظر می رسد این پتنت‌ها و دست آوردها به صورت کاملا محرمانه در اختیار بخش مسابقه‌ای مک لارن قرار گرفته و همین موضوع نیز شرایط عرضه را بسیار پیچیده می کند.

mclaren 0240 600x400 تلاش مک لارن برای فروش سهام تیم فرمول 1 در پی در پی شیوع کرونا اخبار IT

در حال حاضر صحبت ها در زمینه فروش سهام تیم فرمول 1 مک لارن در مراحل پیشرفته قرار دارد و به نظر می رسد که بیش از یک خریدار خواهان سرمایه گذاری در تیم فرمول 1 مک لارن است.

تلاش مک لارن برای فروش سهام تیم فرمول 1 در پی در پی شیوع کرونا

کپی رایت:
منبع مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *