قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار پیام نور کشور > کیفی سازی فعالیتهای علمی پژوهشی، ماموریت جدید دانشگاه پیام نور است

کیفی سازی فعالیتهای علمی پژوهشی، ماموریت جدید دانشگاه پیام نور است

کیفی سازی فعالیتهای علمی پژوهشی، ماموریت جدید دانشگاه پیام نور است

23581 کیفی سازی فعالیتهای علمی پژوهشی، ماموریت جدید دانشگاه پیام نور است

دکتر صادق علی موحد منش، رئیس دانشگاه پیام نور مازندران در جلسه شورای هماهنگی مدیران این دانشگاه در ساری، افزود: اهتمام و ماموریت دانشگاه پیام نور در دوره جدید کیفی سازی فعالیتها و خدمات علمی و پژوهشی است.

وی گفت: تقویت کانون های فرهنگی هنری و انجمن های علمی دانشجویی با رویکرد ترویج و اشاعه فرهنگ اسلامی و انقلابی در دستور کار جدی ما قرار دارد.

دکتر موحد منش از برگزاری جشنواره شهید رجایی به منظور انتخاب و تجلیل از کارکنان نمونه این دانشگاه در شهریور ماه امسال خبر داد و گفت: این جشنواره با هدف ارزیابی عملکرد کارکنان و شناسایی و معرفی کارکنان نمونه  برگزار می شود.

وی بر ضرورت توجه به مفاد قانونی برنامه های توسعه و حرکت بر مدار و محور اعتبارات دانشگاه تاکید کرد وگفت: در سال جاری و سالهای آینده دانشگاه بر مبنای اعتبارات تخصیص یافته عمل می کندو به همین خاطر انتظار داریم که مدیران به انضباط مالی توجه بیشتر داشته باشند.

دکتر موحد منش، از اعلام آمادگی این دانشگاه برای برگزاری دوره های آموزش ضمن خدمت کارکنان دستگاههای اجرایی مازندران خبر داد. وی تاکید کرد: در هیچ شرایطی نباید دانشجو به خاطر ناتوانی در پرداخت شهریه از تحصیل محروم شود.

کیفی سازی فعالیتهای علمی پژوهشی، ماموریت جدید دانشگاه پیام نور است
منبع: پرتال اخبار پیام نور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *