قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار پیام نور کشور > مراسم تکریم و معارفه دو تن از مدیران ستادی دانشگاه پیام نور برگزار شد.

مراسم تکریم و معارفه دو تن از مدیران ستادی دانشگاه پیام نور برگزار شد.

مراسم تکریم و معارفه دو تن از مدیران ستادی دانشگاه پیام نور برگزار شد.
 مراسم تکریم و معارفه دو تن از مدیران ستادی دانشگاه پیام نور برگزار شد. دکتر فراهانی گفت: مدیریت آقای حمزه ای در مرکز چاپ و انتشارات دانشگاه پیام نور ، منشاء خدمات موثر و ماندگاری بوده است . زمانی کتابهای دانشگاه پیام نور در شان دانشجویان این دانشگاه نبود و مجموعه ای از نمی شودها، نمی توانیم ها و نمی خواهیم ها در فضا حاکم بود.

دکتر فراهانی گفت: مدیریت آقای حمزه ای در مرکز چاپ و انتشارات دانشگاه پیام نور ، منشاء خدمات موثر و ماندگاری بوده است . زمانی کتابهای دانشگاه پیام نور در شان دانشجویان این دانشگاه نبود و  مجموعه ای از نمی شودها، نمی توانیم ها و نمی خواهیم ها در فضا حاکم بود.

دکتر ابوالفضل فراهانی در مراسم تکریم و معارفه دو تن از مدیران ستادی دانشگاه افزود: امروز به لطف خدا و مدیریت قابل تقدیر آقای حمزه ای و همت و تلاش کارکنان مرکز چاپ و انتشارات دانشگاه پیام نور ما شاهد شکسته شدن این نمی توانیم ها هستیم و نتیجه آن ، چاپ و توزیع کتاب های وزین تر و آبرومندانه تر دانشگاه پیام نور با توزیع به هنگام و به موقع در سراسر کشور است .

وی با عنوان اینکه مدیریت راه دور نمی تواند آن طور که باید در روند فعالیت ها تاثیر گذار باشد، اظهار داشت: حضور فیزیکی مدیر در جمع کارکنان بسیار تاثیرگذار است . از این جهت یکی از مسئولیت های آقای حمزه ای که از قبل از انتصاب اینجانب در آن فعالیت داشتند، برداشته شد تا با فراغ بال بیشتری مانند گذشته اثرگذار باشند.

وی با  قدردانی از زحمات آقای قاسم حمزه ای ، آقای واحدی را به عنوان سرپرست مرکز چاپ و انتشارات منصوب کرد و با تاکید بر استمرار و ادامه فعالیت های مدیر پیشین گفت: از  آنجا که دانشگاه پیام نور یک دانشگاه کتاب محور است و رسالت و پیامش نیز با محتوای کتاب معرفی می شود ، باید بیش از گذشته در جهت ارتقای این مرکز و سودآوری گام برداشت.

وی همچنین دکتر رضا حاج حسینی را به سمت مدیرکل آمار و فناوری اطلاعات منصوب و از زحمات دکتر داود کریم زادگان تقدیر کرد .

دکتر فراهانی گفت: با توجه به اینکه دکتر کریم زادگان مسئولیت مهم تری را در سطح ملی عهده دار شدند، مجموعه دانشگاه پیام نور به ناچار با استعفای ایشان موافقت کرد . قطعا دانشگاه از توانمندی های ایشان در حوزه آمار و فناوری اطلاعات استفاده خواهد کرد.

خبر | جمعه 27 تیر 1393 ساعت 13:00

مراسم تکریم و معارفه دو تن از مدیران ستادی دانشگاه پیام نور برگزار شد.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *