قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار پیام نور کشور > چند خبر از مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور استان فارس

چند خبر از مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور استان فارس

چند خبر از مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور استان فارس

آغاز بکار کارگروه عفاف و حجاب دانشگاه پیام نور خرامه

کارگروه عفاف و حجاب دانشگاه پیام نور خرامه تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور خرامه،اولین کارگروه عفاف و حجاب با حضور کارکنان ، اساتید و دانشجویان برگزار شد.عیسی زارع درنیانی رئیس دانشگاه هدف از تشکیل این کارگروه را گسترش و اشائه فرهنگ  عفاف و حجاب در دانشگاه دانست و گفت:با نام گذاری سال 93 از سوی مقام معظم رهبری باید تلاش در زمینه حجاب و عفاف را دو چندان کنیم.در ادامه سایر اعضا به ارائه پیشنهادات و نظرات خود در خصوص عفاف و حجاب پرداختند.

جلسه هم اندیشی کارکنان دانشگاه پیام نور آباده طشک با اعضای شورای اسلامی شهر

 

     جلسه هم اندیشی کارکنان دانشگاه پیام نور آباده طشک با اعضای شورای اسلامی شهر جهت بررسی پاره از مشکلات در دفتر رئیس دانشگاه پیام نور آباده طشک برگزار گردید.

     به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور آباده طشک، جلسه هم اندیشی با اعضای شورای اسلامی شورای اسلامی شهر جهت بررسی مشکلات این واحد آموزشی با حضور کارکنان دانشگاه پیام نور و اعضای شورای اسلامی برگزار گردید.

     در این جلسه باصری ، رئیس جدید دانشگاه پیام نور آباده طشک ،ضمن تقدیر و تشکر از اعضای شورای شهر به دلیل همکاری صمیمانه ای که در رسیدن به اهداف دانشگاه را دارند،به بررسی وضعیت دانشگاه پیام نور پرداخت و ضمن تشریح نمودن مشکلات ، خواستار مساعدت و تعامل حداکثری مدیران بخش و شهرستان شدند. یکی از موضوعاتی که بیشتر به آن پرداخته شد در خصوص مشکل کم شدن دانشجو در دانشگاه ها بود که باصری ، رئیس دانشگاه پیام نور آباده طشک قول مساعد داد که در جهت برگرداندن رشته تربیت بدنی این واحد که به دلایلی حذف شده است و افزایش سایر رشته ها در این واحد دانشگاهی ،در سطح استان و سازمان مرکزی رایزنی های لازم را انجام خواهد داد. از دیگر مشکلاتی که در این جلسه مطرح شد بحث محوطه سازی دانشگاه ، حصارکشی،انشعاب آب و گاز بود .

     در ادامه نیز برومند، رئیس شورای شهر گزارشی از کارها و پیگیری های انجام شده در جهت برطرف نمودن مشکلات دانشگاه پیام نور ارائه داد و قول مساعد در جهت برنامه ریزی و هم فکری به پیشبرد سطح علمی و ارتقاء فضای آموزشی و به حداقل رساندن مشکلات دانشگاه را دادند .

 

استقبال و حضور گسترده دانشجویان دانشگاه پیام نور داراب از اردوهای جهادی

دانشجویان دانشگاه پیام نور داراب از اردوهای جهادی استقبال گسترده کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور داراب،به همت بسیج دانشجویی دانشجویان این دانشگاه در قالب طرح های هجرت 3 عازم مناطق محروم شدند. گفته می شود در این طرح خدماتی مانند پروژه های عمرانی مورد نیاز منطقه ،خدمات کشاورزی اموزشی ، تحصیلی وفعالیتهای فرهنگی ویژه کودکان و نوجوانان در ماه مبارک رمضان ودر گرمای تابستان توسط بیش از 100 نفر از دانشجویان داوطلب دانشگاه پیام نور داراب در 12 روستای حومه داراب انجام می شود.

شایان ذکر است طی مراسمی فرماندار، مسئولان لشکری و اداری و سرپرست دانشگاه پیام نور داراب از برنامه های اردوهای جهادی دیدن کردند.


خبر | پنج‌شنبه 26 تیر 1393 ساعت 9:29

چند خبر از مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور استان فارس
منبع: پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *