قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار پیام نور کشور > کاهش زمان صدور مدرک فارغ التحصیلی دانشجویان پیام نور فارس

کاهش زمان صدور مدرک فارغ التحصیلی دانشجویان پیام نور فارس

کاهش زمان صدور مدرک فارغ التحصیلی دانشجویان پیام نور فارس

رئیس دانشگاه پیام نوراستان فارس ابراز امیدواری کرد زمان صدور مدرک فارغ التحصیلی دانشجویان این دانشگاه کاهش یابد.

دکترسعید مظلومیان که در نشست شورای مدیران دانشگاه پیام نوراستان فارس سخن می گفت ، اظهارداشت: پس از توسعه کمی دانشگاه در سالهای گذشته ، درحال حاضر توسعه کیفی و فعالیت های پژوهشی در دستور کار است و اکنون بسیاری از دانشجویان در مرحله فارغ التحصیلی قرار گرفته اند که اداره دانش آموختگان دانشگاه باید برای تسهیل روند فارغ التحصیلی آنان باید تلاش بیشتری نماید.

وی درادامه سخنان خود از تمدید مهلت زمان ثبت نمره میان ترم دانشجویان در روزهای 18 و19 تیرماه خبرداد ویادآور شد: با یاری خداوند امتحانات به نحو شایسته و مطلوب و با حداقل مشکلات در ارسال سئوالات و… برگزار شد.

دکترمظلومیان همچنین ابراز امیدواری کرد ارزیابی مراکز وواحدها درحوزه امتحانات هرچه سریعتر انجام و مراکز وواحدهای برتر در اولین نشست روسای مراکز معرفی شوند.

وی با اشاره به حضور اکثرمعاونین سازمان مرکزی دراستان فارس در طی سه ماه اخیر اظهارداشت: دانشگاه پیام نورفارس به عنوان یکی از قطب های مهم علمی درسطح دانشگاه پیام نور است که اینگونه سفرها فرصت مغتنمی برای توسعه دانشگاه خواهد بود.

وی خواستار پرهیز مدیران از روزمرگی شد واظهارداشت: هدف ما توسعه شاخصهاست چرا که فعالیت های استان با سایر استانها مقایسه شده و ارزیابی صورت می گیرد.

رئیس دانشگاه پیام نور فارس با تقدیر وتشکر از همکارانی که در بخش راه اندازی ساختمان جدید دانشگاه در خیابان ساحلی غربی تلاش کرده اند به طور ویژه ازحوزه های عمرانی،فناوری اطلاعات واداری تشکر کرد.

دکترمظلومیان اضافه کرد: استان فارس جزو استانهای برتر کشور است و توقع وانتظار هم از آن بالاست که به همین دلیل روزمرگی از هیچ مدیری قابل قبول نیست.

وی با اشاره به لزوم ایجاد تفاهم نامه با بخشهای بیرون از دانشگاه اظهارداشت: می بایست این کار باید با جدیت دنبال شده و تفاهم نامه های جدید منقعد گردد.

وی همچنین افزود: دربحث خیرین توقع وانتظار ویژه ای از استان فارس است که باید زمینه مناسب تری برای حضور خیرین در توسعه مراکز وواحدها فراهم آوریم.

خبر | سه‌شنبه 17 تیر 1393 ساعت 12:45

کاهش زمان صدور مدرک فارغ التحصیلی دانشجویان پیام نور فارس
منبع: پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *