قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > چری تیگو5 مدیران خودرو؛ شاسی بلندی مطمئن برای خانواده های ایرانی-اخبار IT

چری تیگو5 مدیران خودرو؛ شاسی بلندی مطمئن برای خانواده های ایرانی-اخبار IT

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

خودروهای خانوادگی همیشه طرفداران خود را دارند و بیشتر خریداران خودرو در بخشی از زندگی خود که تشکیل خانواده می دهند قطعا به دنبال خودروهای خانوادگی هستند. حال اگر این خودروها شاسی بلند باشند که دیگر بسیار ایده آل می شود. این موضوع به خصوص ریشه در به میل روز افزون به استفاده از خودروهای شاسی بلند در همه جای دنیا و بالطبع آن ایران دارد.

یکی از این خودروهای خانوادگی قابل عرضه و اعتماد در بازار ایران، تیگو5 مدیران خودرو است که حال در حدود 5 سال است که در بازار ایران حضور فعال و فروش موفقی را دارد. امکانات مناسب ایمنی–رفاهی ، بدنه مستحکم و جادار و قیمت مناسب در مقایسه با رقبا را می‌توان از جمله مزایای این خودروی موفق در بازار کشورمان دانست.

DlxDscGXcAAQldi چری تیگو5 مدیران خودرو؛ شاسی بلندی مطمئن برای خانواده های ایرانی اخبار IT

290x290 چری تیگو5 مدیران خودرو؛ شاسی بلندی مطمئن برای خانواده های ایرانی اخبار IT 290.290 چری تیگو5 مدیران خودرو؛ شاسی بلندی مطمئن برای خانواده های ایرانی اخبار IT

از سوی دیگر تیگو5 دارای 5 سال یا 150.000 کیلومتر گارانتی در کنار 2 سال یا 6 نوبت سرویس رایگان می‌باشد که آنرا در میان خودروهای موجود کاملا برجسته می‌کند و شاید بتوان گفت بیشترین مقدار گارانتی در مقایسه با خودروهای وارداتی و تولیدی است. همچنین شبکه گسترده شرکت مدیران خودرو نیز در امنیت خاطر خریداران بسیار تاثیرگذار است.

تیگو5 خودرویی است که کاملا منطبق بر نیاز و خواسته های بازار ایران است. این کراس اوور ایرانی پسند تاکنون فروش بسیار بالایی را در بازار ایران تجربه کرده که رضایت بالای مشتریان را نیز به همراه داشته است .

چری تیگو5 مدیران خودرو؛ شاسی بلندی مطمئن برای خانواده های ایرانی

کپی رایت:
منبع مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *