قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > برای مقابله با کرونا و گسترش فرهنگ خرید آنلاین؛ پویش از خانه بخریم راه‌اندازی می‌شود-اخبار IT

برای مقابله با کرونا و گسترش فرهنگ خرید آنلاین؛ پویش از خانه بخریم راه‌اندازی می‌شود-اخبار IT

با توجه به شیوع ویروس کووید 19 و در راستای کاهش سفرهای شهری و برون شهری با مشارکت وزارت ارتباطات، صدا و سیما، اتاق اصناف ایران، اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی و سایر نهادها و سازمان های دولتی و خصوصی به زودی پویش از خانه بخریم راه اندازی خواهد شد.

این پویش با هدف ترغیب مردم به خرید غیر حضوری از جمله خرید اینترنتی راه اندازی خواهد شد. این پویش تا زمانی که کشور درگیر ویروس کرونا است، ادامه خواهد داشت. کسب و کارهای متقاضی جهت حضور در این پویش ملزم به رعایت برخی از شرایط می باشند.

شرایط حضور در پویش نیز به این شرح اعلام شده است:

hom4034989 برای مقابله با کرونا و گسترش فرهنگ خرید آنلاین؛ پویش از خانه بخریم راه‌اندازی می‌شود اخبار IT mod9487693 برای مقابله با کرونا و گسترش فرهنگ خرید آنلاین؛ پویش از خانه بخریم راه‌اندازی می‌شود اخبار IT
  • دارای پروانه کسب از اتحادیه کسب و کار مجازی یا تائیدیه موقت
  • ارسال رایگان سفارشات بالای ۱۰۰ هزار تومان
  • زمان ارسال کالاهای تند مصرف حداکثر 24 ساعت
  • زمان ارسال سایر کالاها حداکثر 72 ساعت
  • پذیرفتن قوانین اختصاصی پویش
  • رعایت پروتکل بهداشتی آماده سازی و ارسال کالا
  • انتشار محتوای تولید شده پویش توسط کسب و کارها

اتحادیه کسب‌وکارهای مجازی اعلام کرده که به زودی شرایط تبلیغات هماهنگ کمپین در صداوسیما و شبکه های مجازی و امکان فروش اقساطی با همکاری پست بانک ایران برای خریداران از فروشگاه‌های عضو پویش برنامه ریزی شده است که بزودی شرایط آن منتشر خواهد شد. به گفته این اتحادیه کسب و کارهای عضو اتحادیه جهت ثبت نام در پویش وارد پروفایل خود در سایت اتحادیه شده و در منوی کناری وارد پویش از خانه بخریم شوید.

245129041.jpg.gallery برای مقابله با کرونا و گسترش فرهنگ خرید آنلاین؛ پویش از خانه بخریم راه‌اندازی می‌شود اخبار IT

کسب و کارهای غیر عضو نیز جهت ثبت اطلاعات باید به این لینک بروند. پس از ثبت اطلاعات درخواستی و تایید وبسایت از سوی اتحادیه، مراتب از سوی کارشناسان اعلام خواهد شد. اتحادیه کسب‌وکارهای مجازی همچنین اعلام کرده جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 91303230 تماس حاصل فرمایید.

پیش‌تر اتحادیه کسب‌وکارهای مجازی خبر از فراهم کردن بستر آنلاین برای فعالان سنتی خبر داده بود. در این طرح کسب‌وکارهای آنلاین به فعالان بازار سنتی معرفی می‌شدند تا همکاری برد بردی بین آنها شکل بگیرد و بستر خرید و فروش آنلاین رشد پیدا کند.

برای مقابله با کرونا و گسترش فرهنگ خرید آنلاین؛ پویش از خانه بخریم راه‌اندازی می‌شود

کپی رایت:
منبع مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *