قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > اسنپ بازپرداخت وام تهیه بنزین را برای رانندگانش به تعویق انداخت-اخبار IT

اسنپ بازپرداخت وام تهیه بنزین را برای رانندگانش به تعویق انداخت-اخبار IT

اسنپ همزمان با شرایطی که در کشور فراگیر شده و زندگی و معیشت اقتصادی بسیاری از مردم از جمله رانندگان تاکسی‌های اینترنتی را تحت الشعاع خود قرار داده، تصمیم گرفته تا بازپرداخت وام تهیه بنزین را فعلا از رانندگان ناوگان خود دریافت نکند.

همزمان با اعلام خبر سهمیه‌بندی بنزین، تاکسی اینترنتی اسنپ طرح حمایتی را به منظور تضمین درآمدزایی رانندگانش آغاز کرد. بر اساس این طرح، کمک‌هزینه‌ای به صورت وام برای جبران افزایش قیمت بنزین به حساب کاربران راننده واریز شد و قرار بر این بود که پس از پرداخت ماهیانه هزینه سهمیه بنزین توسط شرکت ملی فرآورده‌های نفتی، مبلغ فوق در پایان هر ماه به طور متناوب از حساب اسنپی رانندگانی که از این طرح استفاده کرده‌اند، کسر شود.

اکنون روابط عمومی اسنپ، ضمن اشاره به این موضوع تاکید کرده در حال حاضر همچنان ۱۷هزار راننده عضو ناوگان اسنپ از کمک‌هزینه واریزی سوخت استفاده کرده‌اند اما مبلغ واریزی هنوز از حساب اسنپی‌شان کسر نشده است. اما تاکسی‌اینترنتی اسنپ در اقدامی جدید تصمیم گرفته با توجه به شرایط خاص پیش آمده در کشور و به منظور حمایت از درآمد رانندگان در وضعیت فعلی، تا اطلاع ثانوی مبلغ وام اعتبار سهمیه سوخت را از حساب این رانندگان کسر نکند.

285 285 دیجیاتو اسنپ بازپرداخت وام تهیه بنزین را برای رانندگانش به تعویق انداخت اخبار IT ham530876 اسنپ بازپرداخت وام تهیه بنزین را برای رانندگانش به تعویق انداخت اخبار IT

لازم به ذکر است که اسنپ از زمان آغاز سهمیه‌بندی بنزین تا امروز با ارائه طرح‌های حمایتی مختلف و همچنین تخصیص میلیاردها تومان پاداش در تلاش بود تا آنطور که می‌گوید، «ضمن ثابت نگه‌داشتن قیمت سفرها، درآمدزایی رانندگان خود را بهبود» ببخشد. حالا هم در تصمیمی جدید، این سامانه در تلاش است با به تعویق انداختن بازپرداخت وام اعتباری فوق، به بهبود درآمدزایی رانندگان ناوگانش در وضعیت فعلی کمک کند.

اسنپ بازپرداخت وام تهیه بنزین را برای رانندگانش به تعویق انداخت

کپی رایت:
منبع مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *