قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > معرفی بازی زولا؛ قهرمان خودت را بساز [دانلود کنید]-اخبار IT

معرفی بازی زولا؛ قهرمان خودت را بساز [دانلود کنید]-اخبار IT

وجود یک بازی شوتر آنلاین با جامعه کاربری داخلی موضوع مهمی محسوب می شود که با حضور بازی زولا در ایران اجرایی شده است. زولا که در ساخت آن از عناوین موفق این سبک الهام گرفته شده، بازی رایگانی است که می توانید حتی با داشتن اینترنتی متوسط به راحتی آن را اجرا کنید و در مدهای مختلف آن به رقابت بپردازید.

حال که مدتی از انتشار این عنوان گذشته و زولا مخاطبان خود را در ایران پیدا کرده، قصد داریم تا کارهایی که می توانید در این بازی انجام دهید را مرور کنیم.

تنوع بالا

در زولا دو تیم در بازی وجود دارند که طبق همان چیزی که در دیگر بازی های این سبک دیده ایم به دو گروه ضربت و تبهکار تقسیم می شوند. می توانید شخصیت مورد علاقه خود را با توجه به آیتم های موجود در بازی بسازید و با توجه به واحد پولی سکه در بازی، اسلحه های خودتان را شخصی سازی کنید.

zula 2018 07 27 14 39 51 22 w1000 h1000 معرفی بازی زولا؛ قهرمان خودت را بساز [دانلود کنید] اخبار IT

می توان از کارگاه برای شخصی سازی و به روز کردن سلاح ها استفاده کرد.

قابلیت شخصی سازی زولا دست شما را به برای خلق شخصیت یا سلاح مورد علاقه تان به طور کامل باز گذاشته و قهرمان مورد نظرتان را بسازید. البته طراحی اسلحه ها در زولا تنها به جنبه ظاهری قضیه محدود نشده و شما با ارتقاع اسلحه شخصی خود و اضافه کردن ادوات مختلف به آن می توانید شانس خود را برای پیروزی در نبردهای بازی افزایش دهید.

از بعد شخصی سازی که عبور کنیم، مدهای مختلفی در زولا برای بازی کردن وجود دارند. همانطور که پیش از این گفتیم، در زولا به دو گروه صربت و تبهکار تقسیم می شوید و باید برای از بین بردن اعضای تیم حرف خود تلاش کنید.

حالت های مثل بازی تیمی همانند چیزی که در کانتر استرایک با آن روبرو هستیم یا پرچم که در آن باید ضمن حفظ پرچم گروه خود، پرچم تیم رقیب را به دست آورید، شاتگان، چاقو، اسکورت که باید رساندن محموله یا ماشینی نظامی را تا نقطه خاصی از نقشه با موفقیت انجام دهید، در بازی وجود دارند.

zula 2018 07 27 15 27 44 90 w1000 h1000 معرفی بازی زولا؛ قهرمان خودت را بساز [دانلود کنید] اخبار IT

حالت های مسابقه متفاوتی در بازی وجود دارند.

یکی دیگر از مدهای بازی تحت تعقیب بوده که هر دست یکی از همه افراد حاضر در نقشه باید برای کشتن یک نفر تلاش کنند و بعد از مرگ آن شخص، فرد دیگری به عنوان هدف در نظر گرفته می شود و در نهایت شخصی که افراد تحت تعقیب بیشتری را از بین برده و پول بیشتری به دست آورده باشد، برنده آن راند خواهد شد.

می توانید زولا را به صورت فردی دنبال کرده یا در یکی از گروهای موجود در سرورهای بازی عضو شوید. همچنین امکان این که گروه خودتان را بسازید و دیگران را برای پیوستن به آن دعوت کنید هم فراهم است. علاوه بر تشکیل گروه، امکان فرستادن پیام خصوصی و دوست شدن با دیگر بازیکنان زولا نیز وجود دارد

جدا از این ها، نوار پیشرفتی در زولا وجود دارد که با انجمن وظایف خاصی و پیروزی در مسابقات باعث پیشرفت کاراکتر شما در بازی خواهد شد. این پیشرفت ها به صورت نشان های نظامی در بازی نمایش داده می شوند تا دیگران نیز از سطح و میزان حرفه ای بودن شما در زولا آگاه شوند.

zula 2018 07 27 14 38 55 17 w1000 h1000 معرفی بازی زولا؛ قهرمان خودت را بساز [دانلود کنید] اخبار IT

بعد از هر دست می توانید عملکرد خودتان در آن مسابقه را بررسی کنید.

در ضمن در بخش فروشگاه بازی می توانید دیگر اسلحه های موجود در زولا را خریداری کرده و کلاس بندی موردنظرتان را برای حضور در حالت های مختلف مسابقه سازمان دهی کنید.

در حال حاضر 20 نقشه و 6 حالت بازی گوناگون در زولا وجود دارند. هر کدام از نقشه ها از ویژگی جغرافیایی خاصی بهره می برند و از همین سو برای پیروزی در آن ها باید استراتژی های متفاوتی داشته باشید.

چند کلیک تا شروع مسابقه

از آن جایی که زولا به صورت رسمی در ایران عرضه شده، سازندگان آن با انتشار به روزرسانی های پیاپی از آن پشتیبانی کرده و محتواهای جدیدی را به بازی اضافه می کنند. از سمت دیگر، حضور سرور های نسخه فارسی بازی در ایران باعث شده تا برای اجرای این عنوان حتی با اینترنت های متوسط هم مشکل خاصی نداشته باشید و زولا بدون لگ خاصی روی سیستم شما قابل اجرا خواهد بود.

zula 2018 07 27 14 46 56 35 w1000 h1000 معرفی بازی زولا؛ قهرمان خودت را بساز [دانلود کنید] اخبار IT

حس شیرین انتقام!

سازندگان بازی سعی کرده اند تا جای ممکن تجربه زولا را برای هر نوع سیستمی ممکن کنند و از همین سو در اجرای زولا روی سیستم هایی که حتی نزدیک به یک دهه از عمر آن ها می گذرد چالشی وجود نخواهد داشت. در ضمن، برای بخش پرداخت های درون برنامه ای هم می توان از کارت های عضو شتاب استفاده کرد.

علاوه بر این ها، هر چند وقت یک بار زولا رقابت هایی متنوعی را با جایزه های نفیس در ایران برگزار می کند و در صورت حرفه ای شدن در بازی می توانید برای شرکت در این بازی ها برای به دست آوردن جایزه های چند میلیون تومانی با دیگر بازیکنان حرفه ای این عنوان رقابت کنید.

سرگرمی بدون دغدغه

به طور کلی، حجم کم پایین بازی، سرورهای بدون مشکل آن و حالت های مختلفی که برای مسابقه دادن وجود دارند باعث می شود تا این عنوان برای مدتی طولانی شما را سرگرم نگه دارد. برای ثبت نام در زولا و شروع بازی می توانید به این لینک مراجعه کنید.

معرفی بازی زولا؛ قهرمان خودت را بساز [دانلود کنید]

کپی رایت:
منبع مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *