قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > از من سوال بپرسید، ویژگی جدید اینستاگرام-اخبار IT

از من سوال بپرسید، ویژگی جدید اینستاگرام-اخبار IT

[ad_1]

 از من سوال بپرسید، ویژگی جدید اینستاگرام اخبار IT

اینستاگرام بدون سر و صدا آپدیت جدیدی برای اپلیکیشن خود منتشر کرده که در آن کاربران حالا می‌توانند از طریق استوری‌ از دوستانشان بخواهند که آنها سوال بپرسند. این ویژگی جدید «Question stickers» یا به عبارت دیگر استیکرهای سوالی نام دارد و نه تنها به کاربران امکان طرح سوال و جواب در استوری را می‌دهد بلکه کاربران می‌توانند این سوالات را در یک استوری جدید دیگر به اشتراک بگذارند.

افرادی که این دسته از استیکرها را می‌بینند با زدن بر روی استیکرها می‌توانند سوال مورد نظرشان را مطرح کنند. به عبارت دیگر با استفاده از این ویژگی می‌توانید از دوستانتان بخواهید سوالاتشان را از شما بپرسند و شما یکی یکی به آنها پاسخ دهید. زمانی که استوری را چک می‌کنید، می‌توانید افرادی را که از شما سوال پرسیده‌اند و همچنین سوالاتشان را مشاهده کرده و پاسخ دهید.

ضمنا می‌توانید سوالاتی را که دوستانتان مطرح کرده‌اند نیز در یک استوری جدید به اشتراک بگذارید و سوال او را در یک استوری جداگانه پاسخ بدهید. البته به‌خاطر داشته باشید هنگام به‌اشتراک گذاشتن سوالات دوستان، نام و و پروفایل آنها توسط دیگر کاربران قابل مشاهده نخواهد بود.

این قابلیت جدید در آپدیت جدید اینستاگرام که برای اندروید و آی‌اواس منتشر شده قابل استفاده است. اگر مایلید از این ویژگی استفاده کنید بنابراین باید آپدیت نسخه 52 اینستاگرام را دریافت کنید.

 

اینستاگرام
آپدیت 52 اینستاگرام
ویژگی جدید اینستاگرام
آی‌تی‌ایران
[ad_2] از من سوال بپرسید، ویژگی جدید اینستاگرام

کپی رایت:
منبع مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *