قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > بسته های جدید اینترنت همراه اول در طرح تابستانه-اخبار IT

بسته های جدید اینترنت همراه اول در طرح تابستانه-اخبار IT

[ad_1]

با آغاز فصل تابستان، همراه اول از ارائه بسته‌های جدید و متنوع اینترنت نوترینو خبر داد. همراه اول در طرح جدید خود، بسته‌های متنوع اینترنت برای استفاده مشترکین دائمی و اعتباری در فصل تابستان ارائه می‌دهد. در این طرح برخی از بسته‌های روزانه، هفتگی و ماهانه همراه اول به مناسبت فرارسیدن فصل تابستان تغییر کرده یا حذف شده‌اند.

بسته‌های تابستانه آلفا+ بسته‌های پرسرعت نوترینو هستند که امکان استفاده را از اینترنت نسل سوم، چهارم و چهار و نیم ممکن می‌سازند.

افرادی که فایل‌های حجیم ارسال و یا دریافت می‌کنند، مکالمه‌های صوتی و یا ویدیویی در بستر اینترنت انجام می‌دهند، از برنامه‌های صوتی و تصویری اینترنتی استفاده می‌کنند و یا تمایل به داشتن اینترنت با سرعت بالا را دارند می‌توانند از بسته­‌های آلفا+ استفاده کنند.

بسته‌های آلفا+ برای دوره‌های کوتاه مدت 1 روزه، هفت روزه و 1 ماهه و دوره‌های بلند مدت 3 ماهه، 6 ماهه و یک ساله در نظر گرفته شده است که مشترکان می‌توانند بنا به مصرف خود هرکدام از بسته‌ها انتخاب و فعال کنند.

یک 2 بسته های جدید اینترنت همراه اول در طرح تابستانه اخبار IT

دو 4 بسته های جدید اینترنت همراه اول در طرح تابستانه اخبار IT

در صورتی که حجم شبانه بسته تمام شده باشد و مشترک در بازه زمانی شب (۲ تا ۷ بامداد) از نوترینو استفاده کند، ترافیک مصرفی از حجم شبانه روزی وی کاسته خواهد شد. همچنین بسته‌های آلفا+ بلند مدت دارای رزرو خودکارند. هزینه خرید بسته‌های بلند مدت نیز همانند سایر بسته های آلفا+، برای مشترکین دائمی بر روی قبض خواهد آمد و برای مشترکین اعتباری از شارژ کسر خواهد شد.

در صورتیکه شما در تاریخ اجرای طرح، هر یک از بسته‌های طرح قبلی را رزرو داشته باشد، پیشنهاد رزرو بسته متناظر را دریافت خواهد کرد. همچنین می‌توانند جهت لغو تمدید خودکار #8*100*و یا جهت تغییر بسته پیشنهاد شده کد #23*100*را شماره گیری کنید. زمان ارائه این بسته‌ها از ۳ تیرماه لغایت پایان تابستان ۹۷ اعلام شده است.

[ad_2] بسته های جدید اینترنت همراه اول در طرح تابستانه

کپی رایت:
منبع مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *