قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > چرا تسلا موتورسیلکت نمی‌سازد؟-اخبار IT

چرا تسلا موتورسیلکت نمی‌سازد؟-اخبار IT

[ad_1]

 چرا تسلا موتورسیلکت نمی‌سازد؟ اخبار IT

در جلسه‌ی سهامدام‌داران تسلا در روز سه‌شنبه، مدیر عامل این شرکت ایلان ماسک اعلام کرد این کمپانی هرگز به دنیای موتورسیکلت‌ها وارد نخواهد شد، چرا که خود او در سن ۱۷ سالگی هنگامی که سوار موتور بود تجربه‌ای نزدیک به مرگ داشته است.

در این جلسه یکی از حاضرانن از ژاکت چرمی ماسک تعریف کرد و از او در مورد احتمال ساخت موتورسیکلت توسط این کمپانی پرسید. ماسک در جواب داستانی از زمانی که خود موتورسیکلت صحرایی میرانده است را تعریف کرد.

او گفت در ۱۷ سالگی یک موتورسیکلت معمولی داشته است، تا اینکه در حادثه‌ای نزدیک بوده است با یک کامیون تصادف کند و بمیرداین اتفاق موتورسواری را از سر او انداخت.

این اظهار نظر عجیبی از یک کارآفرین مشهور به شمار می‌رود چراکه امروزه موتورسیکلت‌ها منطقی‌ترین گزینه برای استفاده از تکنولوژی وسایل نقلیه برقی هستند. با وجود چند استارتاپ که در این زمینه وارد شده‌اند و هم‌چنین سرمایه‌گذاری هارلی دیویدسون بر روی وسایل نقلیه برقی جای خالی شرکتی چون تسلا که تحولی بزرگ در این صنعت را نوید بدهد کاملا حس می‌شود.

بحث درباره امنیت موتورسیلکت هم عجیب به نظر می‌رسد به خصوص اگر قرار باشد در آینده همه وسایل خودران و امن باشند این پرسش پیش می‌‌آید که موتور سیلکت‌ها چه تفاوتی خواهند داشت؟

مرتبط: 

– ماجرای جالب خرید کاناپه برای ایلان ماسک

– ایلان ماسک : افراط در اتوماسیون و توسعه ربات در تسلا اشتباه بود

-مسابقه جذاب بین تسلا، آئودی، مرسدس و ب‌ام‌و (ویدیو)

تسلا
موتورسیلکت تسلا
ایلان ماسک
ایلان ماسک جواب می‌دهد
[ad_2] چرا تسلا موتورسیلکت نمی‌سازد؟

کپی رایت:
منبع مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *