قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > پلی استور حالا تاریخ انتشار اولیه اپلیکیشن ها را هم به نمایش می گذارد-اخبار IT

پلی استور حالا تاریخ انتشار اولیه اپلیکیشن ها را هم به نمایش می گذارد-اخبار IT

[ad_1]

مدت هاست که پلی استور در بخش توضیحات هر اپلیکیشن یا بازی، تاریخ آخرین به روزرسانی آن را به نمایش می گذارد. اما حالا در تغییری جدید می توانید تاریخ انتشار اولیه هر اپلیکیشن را هم در توضیحات پلی استور مشاهده نمایید.

با این حساب، پیش از دانلود هر اپ و بازی می دانید که از عمر آن در پلتفرم اندروید چه مدت گذشته است. برای آگاه شدن از این موضوع هم کافیست که زیر توضیحات هر اپ روی گزینه Read more اشاره کرده و در بخش Released on، تاریخ انتشار اولیه آن ها را چک کنید.

در میان اپلیکیشن های حاضر در پلی استور طبیعتا محصولات گوگل قدمت بیشتری دارند. مثلا تاریخ انتشار جیمیل سال 2010 ذکر شده که البته تاریخ انتشار اصلی اپلیکیشن نیست، بلکه به زمانی اشاره دارد که در قالب یک اپ مستقل از سیستم عامل جدا و در فروشگاه گوگل به انتشار رسید.

البته نمایش تاریخ انتشار اولیه اپلیکیشن ها خالی از مشکل هم نیست. به عنوان مثال، تاریخ انتشار فیسبوک 31 دسامبر 1969 ذکر شده و برای بعضی اپ ها هم تاریخ اشتباهی را شاهد هستید.

با این وجود، نمی توان کتمان کرد که این قابلیت برای بررسی جدید بودن اپلیکیشن ها بسیار خوب و کاربردی ظاهر می شود. به لطف آن می توانید تفاوت اپی که تازه به پلی استور آمده با اپلیکیشنی قدیمی که صرفا نام تازه ای برای خود انتخاب کرده را تشخیص بدهید.

[ad_2] پلی استور حالا تاریخ انتشار اولیه اپلیکیشن ها را هم به نمایش می گذارد

کپی رایت:
منبع مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *