قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > نتیجه جالب تحقیق دکرا: آئودی قابل اعتمادترین خودروی دست دوم در آلمان-اخبار IT

نتیجه جالب تحقیق دکرا: آئودی قابل اعتمادترین خودروی دست دوم در آلمان-اخبار IT

[ad_1]

موسسه با سابقه و قدیمی دکرا (DEKRA) که به تحقیق و ارزیابی در زمینه خودرو مشغول است، اخیرا گزارش خودروهای دست دوم را برای سال 2018 منتشر کرده تا همانند سال های گذشته خریداران چنین مدل هایی بتوانند انتخابی آگاهانه تر و هوشمندانه تر داشته باشند.

dekra نتیجه جالب تحقیق دکرا: آئودی قابل اعتمادترین خودروی دست دوم در آلمان اخبار IT

نتایج تحقیق این موسسه برلینی نشان می هند که در 5 کلاس از 9 کلاس ارزیابی شده، نماینده ای از آئودی به عنوان قابل اعتمادترین دست یافته است. بر این اساس در کلاس اتومبیل های مینی یا کوچک مدل A1، در کلاس اتومبیل های کامپکت مدل A3، در کلاس اتومبیل های سایز متوسط مدل A4، در کلاس اتومبیل های اسپرت/کابریو مدل TT و در کلاس بالاتر از متوسط مدل A6 بهترین مدل های دست دوم انتخاب شده اند.

2017 audi a6 نتیجه جالب تحقیق دکرا: آئودی قابل اعتمادترین خودروی دست دوم در آلمان اخبار IT

کارشناسان موسسه دکرا برای رتبه بندی خودروها در دو سال گذشته حدود 15 میلیون بررسی انجام داده و با ثبت و ضبط ایرادات هر مدل در نهایت نتایج ارزیابی خود را منتشر کرده اند. البته ناگفته نماند در این ارزیابی ایراداتی مثل تیغه های برف پاک کن چروکیده و سطح صاف تایرها که ناشی از شرایط نگهداری نامناسب توسط مالکین بوده اند، لحاظ نشده اند.

Audi A3 Cabriolet 2017 نتیجه جالب تحقیق دکرا: آئودی قابل اعتمادترین خودروی دست دوم در آلمان اخبار IT

مهم ترین فاکتور برای کارشناسان دکرا میزان مسافت پیموده شده برای خودروها بدون توجه به سال ساخت بوده است. برای این کار چهار بازه بین صفر الی 200 هزار کیلومتر تعیین شده؛ هر مدلی که توانسته در تمامی این بازه ها بهتر از رقبا ظاهر شود، به عنوان برنده کلاس خود دست یافته است. البته حداقل باید 1,000 دستگاه از هر مدل تحت ارزیابی دکرا قرار می گرفتند تا واجد شرایط باشند.

car mileage نتیجه جالب تحقیق دکرا: آئودی قابل اعتمادترین خودروی دست دوم در آلمان اخبار IT

آقای پیتر مارتنز (Peter Mertens) مدیر بخش توسعه فنی آئودی در این باره گفته:

این نتیجه فوق العاده تاییدی است بر کیفیت و اطمینان بالای محصولاتمان. ما مطمئن هستیم که موفقیت نسل کنونی هر مدل در نسل بعدی نیز ادامه پیدا خواهد کرد.

ناگفته نماند آئودی در ارزیابی با کیفیت ترین برندهای خودرویی نشریه Consumer Reports نیز بسیار خوب ظاهر شده و توانسته بعد از جنسیس در رتبه دوم قرار بگیرد.

[ad_2] نتیجه جالب تحقیق دکرا: آئودی قابل اعتمادترین خودروی دست دوم در آلمان

کپی رایت:
منبع مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *