قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > نگاهی گذرا به متفاوت ترین محصولات سونی

نگاهی گذرا به متفاوت ترین محصولات سونی

weird sony1 narenji 20130930 نگاهی گذرا به متفاوت ترین محصولات سونی
شرکت سونی به عنوان یکی از وزنه های اصلی در صنایع الکترونیک مصرفی همیشه برای جدال حاضر بوده و بارها و بارها پیروزی و شکست را تجربه کرده ولی هرگز پا پس نکشیده. سونی وقتی در بازار تلفن های هوشمند عقب افتاد دست پاچه به عملیات انتحاری دست نزد و وضع را از آنچه بود خراب تر نکرد. در عوض آرام و منطقی به باز سازی خود و باز طراحی محصولاتش پرداخت؛ وقتی دید نیاز به قدرت تصمیم گیری مطلق دارد سهم شرکت اریکسون را خرید تا حرف اول و آخر را خودش بزند.

در همیشه روی یک پاشنه نمی چرخد و بالاخره نوبت ما هم می شود، این را اگر با چاشنی صبر توأم با تدبیر همراه کنید موفق می شوید؛ و سونی عمیقاً به چنین چیزی معتقد است. اما در این چند ده سال حضور پر فروغش در بازار هیچگاه از نوآوری های خارق العاده نهراسیده، حتی اگر محصول نهایی نوید هر چیز باشد غیر از یک موفقیت تجاری تضمین شده. شاید به این خاطر است که سونی را سونیِ عجیب می گویند.
به بهانه عرضه جدیدترین محصول عجیب و نوآورانه سونی –لنزهای QX10 و QZ100– در این مطلب نگاهی می اندازیم به گذشته این شرکت و محصولات شگفت آور و متفاوتی که تا حالا مبدع آنها بوده. بعضی از آنها کل صنعت را تحت تأثیر قرار داده اند، برخی برای خودِ شرکت مفید بوده اند و بعضی هم فقط آمده اند و رفته اند. در ادامه مطلب همراه نارنجی باشید.

فید نارنجی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *