قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > دکمه های اکو راهکار تازه آمازون برای تعامل با اسپیکرهای هوشمند Echo-اخبار IT

دکمه های اکو راهکار تازه آمازون برای تعامل با اسپیکرهای هوشمند Echo-اخبار IT

[ad_1]

کمپانی آمازون برای تکمیل تجربه کاربری اکوسیستم ابزارهای هوشمند سری Echo از «دکمه های اکو» (Echo Buttons) رونمایی کرد. کاربران با اتصال بی سیم این دکمه ها به بلندگوهای هوشمند آمازون می توانند اقدام به انجام بازی به صورت انفرادی یا گروهی نمایند.

گجت جدید امکان اتصال به اسپیکرهای اکو، اکو پلاس، اکو دات و اکو شو را خواهد داشت و به کمک آن می توان بازی های مختلفی را به انجام رساند. هر اسپیکر آمازون می تواند تا ۴ دکمه اکو را پشتیبانی نماید. به محض اتصال چراغی در درون دکمه ها با رنگی منحصر به فرد روشن می شود، بنابراین امکان تشخیص آنها از یکدیگر به وسیله همین رنگ ها وجود دارد.

Amazon Echo Buttons 1 800x533 دکمه های اکو راهکار تازه آمازون برای تعامل با اسپیکرهای هوشمند Echo اخبار IT

در حال حاضر ۵ بازی در اکوسیستم اسپیکرهای هوشمند آمازون وجود دارند که می توان آنها را به کمک دکمه های جدید کنترل کرد. هرکدام از این عناوین امکان بازی به صورت انفرادی یا حداکثر ۴ نفره را به کاربر خود می دهند. به عنوان مثال در یکی از بازی های مورد اشاره سیستم سوالی را مطرح می کند و هر کس که زودتر دکمه خود را فشار دهد خواهد توانست به آن پاسخ دهد.

Amazon Echo Buttons 2 800x572 e1511434924515 دکمه های اکو راهکار تازه آمازون برای تعامل با اسپیکرهای هوشمند Echo اخبار IT

دکمه های اکو از طریق بلوتوث به اسپیکرهای هوشمند متصل می شود. منبع انرژی آن نیز دو باتری قلمی AAA خواهد بود که هیچ راهی برای شارژ آنها از طریق خود دستگاه در نظر گرفته نشده و می بایست پس از خالی شدن آنها را تعویض نمایید.

Amazon Echo Buttons 4 800x533 دکمه های اکو راهکار تازه آمازون برای تعامل با اسپیکرهای هوشمند Echo اخبار IT

این محصول در حاضر در بسته های دوتایی و به قیمت ۱۹.۹۹ دلار از طریق فروشگاه مجازی آمازون عرضه می شود. بنابراین برای انجام یک بازی چهار نفره به کمک آنها می بایست حدود ۴۰ دلار پرداخت نمایید. البته به این رقم قیمت ۴ جفت باتری قلمی AAA را نیز اضافه کنید.

[ad_2] دکمه های اکو راهکار تازه آمازون برای تعامل با اسپیکرهای هوشمند Echo

کپی رایت:
منبع مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *