قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > جریمه 4 میلیارد تومانی نگین خودرو برای قطع درختان خیابان ولیعصر-اخبار IT

جریمه 4 میلیارد تومانی نگین خودرو برای قطع درختان خیابان ولیعصر-اخبار IT

[ad_1]

ماجرای قلع و قمع درختان خیابان ولیعصر به هیچ عنوان موضوع تازه ای نیست، سال هاست که شهروندان پایتخت هر روزه با نگرانی و تاسف به کُنده های باقی مانده از درختان تنومند خیابان ولیعصر می نگردند و هیچ کس در این رابطه پاسخگو نیست.

اما حالا گویا شهردار جدید تهران در این زمینه قدرت عمل به خرج داده و با بررسی ماجرای قطع بیش از 50 اصله درخت در محدوده منطقه 2 تهران، شهردار این منطقه و معاون خدمات شهری و شهردار شب ایشان را از خدمت عزل کرده و برای بررسی تخلف های اداری مربوطه دادستانی و قوه قضاییه معرفی کردند.

VALIASR 2 جریمه 4 میلیارد تومانی نگین خودرو برای قطع درختان خیابان ولیعصر اخبار IT

در همین راستا روز گذشته دادستانی تهران برای مسئول فضای سبز منطقه یک و سایرین متخلفین این پرونده احضاریه صادر کرده است.

آنطور که از اخبار مندرج بر خروجی رسانه های رسمی بر می آید، بخشی از این تخلف آشکار به یکی از شعب فروش شرکت نگین خودرو مربوط بوده است که در راستای بهبود دید نمایشگاه خود، درخواست قطع درختان را به شهرداری داده است.

حالا مالک شرکت نگین خودرو نیز به دلیل این تخلف و آسیب به فضای سبز، مجرم شناخته شده و به پرداخت سه برابر عوارض محکوم شده است. این رقم براساس محاسبات انجام شده به 4 میلیارد تومان بالغ می شود و براساس قانون در صورت عدم پرداخت، حکم تبدیل فضای تجاری مذکور به فضای سبز عمومی صادر خواهد شد.

VALIASR 3 جریمه 4 میلیارد تومانی نگین خودرو برای قطع درختان خیابان ولیعصر اخبار IT

امید است که در ادامه این روند، شاهد محکومیت متخلفان و احیای محیط شهری و فضای سبز تهران و سایر مناطق زیست محیطی کشورمان باشیم.

[ad_2] جریمه 4 میلیارد تومانی نگین خودرو برای قطع درختان خیابان ولیعصر

کپی رایت:
منبع مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *