قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > روزیاتو: داستان زندگی چارلز مانسون جنایتکار در پروژه جدید کوئنتین تارانتینو-اخبار IT

روزیاتو: داستان زندگی چارلز مانسون جنایتکار در پروژه جدید کوئنتین تارانتینو-اخبار IT

[ad_1]

کوئنتین تارانتینو به همه گفته است که در مورد فیلم نهم او به شدت در اشتباه هستند. چند ماه قبل خبر رسید که فیلم جدید تارانتینو بر روی شخصیت چارلز مانسون و قتل های خانوادگی او تمرکز خواهد داشت اما وی اخیراً در مصاحبه ای با ایندی وایر گفته است که تمرکز این فیلم روی شخصیت چارلز مانسون کمی کمتر از چیزی است که گفته می شود. او گفته است:” موضوع چارلز مانسون نیست، در مورد سال ۱۹۶۹ است”.

quentin tarantino manson family murders movie 1 w700 روزیاتو: داستان زندگی چارلز مانسون جنایتکار در پروژه جدید کوئنتین تارانتینو اخبار IT

این تنها چیزی بود که وی در مورد پروژه بعدی اش گفته اما ممکن است که مانسون ارتباطی با داستان فیلم داشته باشد. برای مثال نقش هیتلر در فیلم «حرامزاده های بی شرف» (Inglourious Basterds) که نمی توان آن را مطلقاً در مورد هیتلر دانست. بنابراین شاید داستان مانسون یکی از داستان های متنوع و در هم تنیده شده مانند آن چه که در «داستان عامه پسند» (Pulp Fiction) دیدیم باشد. اما به نظر می رسد که مارگوت رابی در این فیلم نقش شاروت تیت، یکی از قربانیان قتل های خانواده ی مانسون را بازی خواهد کرد. همچنین گفته شده که تارانتینو برای دیگر بازیگران این فیلم به سراغ برد پیت، لئوناردو دی کاپریو و ساموئل ال جکسون خواهد رفت.

charles manson w700 روزیاتو: داستان زندگی چارلز مانسون جنایتکار در پروژه جدید کوئنتین تارانتینو اخبار IT

با توجه به این که تارانتینو دیگر ارتباطش با کمپانی واینشتاین را قطع کرده است هنوز مشخص نیست چه استودیویی تهیه کنندگی این فیلم را بر عهده می گیرد. از سال ۱۹۹۲ و ساخت فیلم «سگ های انباری» (Reservoir Dogs) کمپانی واینستاین تهیه کنندگی تمامی فیلم های تارانتینو را بر عهده داشت اما با رسوایی های اخیر رییس این کمپانی، هاروی واینستاین، معلوم نیست که تارانتینو به سراغ چه استودیو فیلم سازی خواهد رفت.

django basterds compressed w700 روزیاتو: داستان زندگی چارلز مانسون جنایتکار در پروژه جدید کوئنتین تارانتینو اخبار IT

برای آگاهی از داستان چارلز مانسون و جنایت های خانوادگی اش می توانید به مقالات زیر در همین رسانه مراجعه نمایید.

۱۰ قتل عجیب و تلخ که مسیر تاریخ را دگرگون ساختند

با ۵ دادگاه جنجال برانگیز و پرفراز و نشیب دو قرن اخیر آشنا شوید

[ad_2] روزیاتو: داستان زندگی چارلز مانسون جنایتکار در پروژه جدید کوئنتین تارانتینو

کپی رایت:
منبع مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *