قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > بعد از دو ماه تایید شد؛ توییتر در حال تست قابلیت ارسال همزمان چند توییت است-اخبار IT

بعد از دو ماه تایید شد؛ توییتر در حال تست قابلیت ارسال همزمان چند توییت است-اخبار IT

[ad_1]

امسال سرویس توییتر دستخوش تغییرات زیادی شد. آن ها ابتدا محدویت کاراکتری توییت ها را دو برابر کردند و به رقم 280 کاراکتر رساندند و بعد ها هم شایعاتی به گوش رسید که نشان می داد این کمپانی می خواهد ویژگی Tweetstorm را به صورت رسمی به سرویس خود آورده و قابلیت ارسال همزمان چند توییت متوالی را فراهم کند.

حالا بعد از دو ماه سرانجام توییتر سکوت خود را شکست و این ویژگی را تایید کرد. البته آن ها فعلا در حال تست Tweetstorm هستند اما با این وجود بعضی کاربران گزارش داده اند که قابلیت یاد شده را در ورژن کنونی توییتر یعنی 7.22.0 دیده اند و عده دیگری هم گفته اند این ویژگی بعد از نصب نسخه آلفا 7.24.0 نمایان شده است.

nexus2cee twitter tweetstorm 1 329x585 w250 بعد از دو ماه تایید شد؛ توییتر در حال تست قابلیت ارسال همزمان چند توییت است اخبار IT

در نسخه جدید توییتر، هنگام ارسال توییت یک آیکون + وجود دارد که به با آن می توانید توییت ها را به یکدیگر متصل کرده و سپس با Tweet All همه را با هم ارسال کنید. با این کار، توییت ها به صورت متصل برای فالوورها نمایش داده می شوند و دیگر خبری از مشکلات قبلی نیست.

در کنار افزایش محدودیت کاراکترها، به نظر می رسد وجود قابلیت Tweetstorm به خاطر حفظ کاربران پرطرفدار و تحلیلگرانی است که فالوورهای زیادی دارند اما به دلیل محدودیت در ارسال مطالب بلند، از سرویس های دیگری استفاده می کنند.

[ad_2] بعد از دو ماه تایید شد؛ توییتر در حال تست قابلیت ارسال همزمان چند توییت است

کپی رایت:
منبع مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *