قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > معرفی پهپاد مجازی شرکت اپسون-اخبار IT

معرفی پهپاد مجازی شرکت اپسون-اخبار IT

[ad_1]

 معرفی پهپاد مجازی شرکت اپسون اخبار IT
گروه خبری: 
نقد و بررسی محصولات و خدمات

شکی نیست که پهپاد سواری سرشار از هیجان و بسیار لذت بخش است اما در عین حال کنترل آنها نیازمند مهارت‌های خلبانی است. اگر در یک شهر بزرگ زندگی می‌کنید، مطمئنا یافتن یک مکان خلوت که بتوانید با خیال راحت با پهپادتان پرواز کنید بسیار مشکل است. بسیاری از پهپادهای امروزی امکان شبیه‌سازی پرواز بر روی نمایشگرها را هم به کاربران خود ارائه می‌دهند اما با این وجود تفاوت آن با تجربه پرواز با پهپاد در دنیای واقعی بسیار زیاد است.

شرکت «اپسون» (Epson) امروز از یک «شبیه‌ساز پرواز واقعیت افزوده» رونمایی کرد که به کاربر امکان کنترل یک پهپاد مجازی در دنیای واقعی را می‌دهد. برای استفاده و کنترل این پهپاد مجازی باید از عینک‌های واقعیت افزوده این شرکت با نام Maverio و یک دسته کنترل واقعی استفاده کنید.

nov 06 2017 09 49 30.0 معرفی پهپاد مجازی شرکت اپسون اخبار IT

از آنجایی که زاویه دید شما در حین استفاده از این عینک تنها 23 درجه است، بایستی پهپاد را حتما از زاویه نزدیک دنبال کنید و همچنین اجازه ندهید که پهپاد از دید شما خارج شود. اما در کل پاسخگویی هولوگرام بسیار مناسب بود و حرکات پهپاد در فضا کاملا طبیعی و نزدیک به واقعیت بود. ضمنا چند بازی پیش‌فرض هم در اپلیکیشن این پهپاد نصب شده است. برای مثال می‌توانید از داخل اتاق و با استفاده از این پهپاد آب نبات‌های مجازی را جمع کنید یا پهپاد را از داخل حلقه‌های مجازی عبور دهید. البته هم تراز کردن پهپاد با این آب نبات‌ها بسیار مشکل بود که این مسئله نشان دهنده محدودیت‌های فعلی شبیه‌سازی از طریق تصاویر هولوگرافیک است.

با گسترش روزافزون محبوبیت پهپادها در بین مردم دنیا و با توجه به کم دردسر بودن پهپاد مجازی شرکت اپسون، احتمالا در سال‌های آینده شاهد نمونه‌های بیشتری از این پهپاد خواهیم بود.

پهپاد
پهپاد مجازی
آموزش کنترل پهپاد
پهپاد سواری
پهپاد شرکت اپسون
آی‌تی‌ایران
[ad_2] معرفی پهپاد مجازی شرکت اپسون

کپی رایت:
منبع مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *