قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > دوربین تاریخی نیکون، با قیمت 406 هزار دلار در حراجی به فروش رسید-اخبار IT

دوربین تاریخی نیکون، با قیمت 406 هزار دلار در حراجی به فروش رسید-اخبار IT

عکاسان و تصویربرداران، یکی از معدود قشرهای کاربری هستند که معمولاً با عشق خاصی به برند دوربین خود وفادار باقی می مانند.

به علاوه توجه ویژه به تاریخچه یک برند و یک دوربین، همواره از مهم ترین المان های مد نظر علاقه مندان به هنر عکاسی است، تا جایی که بعضاً حاضرند نزدیک به نیم میلیون دلار برای کسب مدل تاریخی خود بپردازند.

روز گذشته سومین دوربینی که در تاریخ توسط کمپانی نیکون ساخته شده، در کشور اتریش به مزایده گذاشته شد و در نهایت با قیمت 406 هزار دلار به فروش رسید.

دوربین مورد بحث که از بدنه تماماً فلزی تشکیل شده، نخستین بار در سال 1948 میلادی ساخته شده است.

این در حالی است که کمپانی نیکون در سال 1917 تاسیس شد، اما تا اواخر دهه 40 میلادی صرفاً به توسعه لنزهای دوربین برای شرکت کانن می پرداخته و در نهایت به شرکتی مستقل در صنعت دوربین های عکس برداری تبدیل شده است.

مزایده فروش سومین دوربین نیکون در تاریخ، با قیمت 95 هزار دلار آغاز شده و تنها طی چند ساعت به رقم فوق رسیده و در نهایت فروش رفته است.

در ادامه پیشنهاد می کنیم تصاویر این دوربین نوستالژیک و جذاب را مشاهده کنید:

ckdkotlx6bhy15mwymfz w600 دوربین تاریخی نیکون، با قیمت 406 هزار دلار در حراجی به فروش رسید اخبار IT gdqtk5qzvjaqgtbtikun w600 دوربین تاریخی نیکون، با قیمت 406 هزار دلار در حراجی به فروش رسید اخبار IT ghwgvrsx0xnvoc6rwffj w600 دوربین تاریخی نیکون، با قیمت 406 هزار دلار در حراجی به فروش رسید اخبار IT j0kyp1fc0xqck3uzttjl w600 دوربین تاریخی نیکون، با قیمت 406 هزار دلار در حراجی به فروش رسید اخبار IT l3wapabr1wiekxxhu38f w600 دوربین تاریخی نیکون، با قیمت 406 هزار دلار در حراجی به فروش رسید اخبار IT soeyfhkisjhrqlug8qiz w600 دوربین تاریخی نیکون، با قیمت 406 هزار دلار در حراجی به فروش رسید اخبار IT

دوربین تاریخی نیکون، با قیمت 406 هزار دلار در حراجی به فروش رسید

کپی رایت:
منبع مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *