قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > فراخوانی پهپادها در تاریکی با گوشی موبایل+ویدیو-اخبار IT

فراخوانی پهپادها در تاریکی با گوشی موبایل+ویدیو-اخبار IT

[ad_1]

 فراخوانی پهپادها در تاریکی با گوشی موبایل+ویدیو اخبار IT

شرکت بریتانیایی “Direct Light” ایده‌ی جالبی دارد: در تاریکی، با استفاده از گوشی می‌توانید پهبادها را فراخوانی کنید تا از نورشان استفاده کنید. همانطور که در ویدیوی بالا می‌بینید، این ایده بیشتر شبیه یک کمپین بازاریابی است، اما نرم افزار این ایده “Open Source” بوده و ایده‌ی اجرایی آن متقاعد کننده است. پهباد در آشیانه خود قرار دارد و با جی پی اس شما را پیدا می‌کنند و با روشن کردن مسیر، راه را به شما، دوچرخه سواران و یا تیم‌های نجات داوطلب نشان می‌دهند. 

بار اولی نیست که میبینیم کسی به پهباد چراغ وصل کرده است، اما این ایده تصویر کاملی از کاربرد فنی این دستگاه را به نشان می‌دهد. مشخصا، نگهداری یک دسته پهبادآماده خدمت به کاربران در یک آشیانه بسیار هزینه بردار است، اما استفاده تخصصی این دستگاه می‌تواند این هزینه را توجیه کند. دوچرخه سواری در شب و بر روی تپه‌ها با یک پهباد در بالای سر شما بسیار جذاب است، و اگر کشاورز باشید، در فصل زمستان استفاده از نور پهباد در اوایل صبح و اواخر غروب واقعا به درد بخور به نظر می‌آید. همچنین مزایای این دستگاه جهت استفاده‌ی تیم‌های جستجو ونجات نیز کاملا متقاعد کننده هستند.

با این حال، اگر پیاده‌اید و نگران هستید که در تاریکی جیب شما را خالی نکنند، یک نور معلق در آسمان که به طور مداوم اطلاعات مکانی شما را به افراد اطراف شما نشان می‌دهد، ایده معقولانه‌ای به نظر نمی‌رسد.

پهپاد
این ایده تصویر کاملی از کاربرد فنی این دستگاه را به نشان می‌دهد.
[ad_2] فراخوانی پهپادها در تاریکی با گوشی موبایل+ویدیو

کپی رایت:
منبع مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *